Worek kolostomijny otwarty 1-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST Zobacz większe

Worek kolostomijny otwarty 1-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 11,17 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

COLOPLAST WOREK DO KOLOSTOMII OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA

OPIS:

   Worki stomijne otwarte 1-częściowe ALTERNA firmy COLOPLAST są zamykane na specjalną zapinkę. Dzięki specjalnej strukturze sprzętu stomijnego zapewniona jest optymalna przyczepność. Z nami stomia Ci niestraszna. Worki stomijne Alterna COLOPLAST mają wbudowany specjalny filtr, który skutecznie redukuje nieprzyjemny zapach, związany ze stomią. Produkt posiada jednoczęściową konstrukcję, która stanowi gwarancję łatwego użytkowania.

COLOPLAST WOREK DO KOLOSTOMII OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA

PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki  stomijne powinny używać osoby z kolostomią jelita grubego (stomia kolostomijna)

COLOPLAST WOREK DO KOLOSTOMII OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA

ZALETY:

  • spiralna struktura worka do kolostomii gwarantuje optymalną przyczepność

  • specjalna miękka wyściółka wyrobu medycznego chroni przed podrażnieniami skóry, co jest bardzo ważne przy pielęgnacji stomii

  • worek kolostomijny wyposażony w specjalny filtr, który zapobiega przykrym zapachom

  • sprzęt stomijny jest bezszelestny


DANE TECHNICZNE:
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia) dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny otwarty 1-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

Worek kolostomijny otwarty 1-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: