Worek pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 15,40 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne Pediatric Pouch Fistula Bag firmy WELLAND MEDICAL są produktami uniwersalnymi. Ich wielofunkcyjność sprawdza się także w zabezpieczeniu ran, przepuklin okołostomijnych oraz nierówności pofałdowanej skóry.

   Unikalny przylepiec hydrokoloidowy worka do ileostomii i kolostomii jest przyjazny dla skóry i bardzo elastyczny, co pozwala na dokładne dopasowanie go do kształtu ciała. Nie posiada fabrycznie wyciętego otworu, należy więc wyciąć go zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji. Takie rozwiązanie stanowi łatwiejsze i dokładniejsze dopasowanie przylepca do kształtu ciała. Worki stomijne posiadają filtr Dual-Carb2 o ulepszonej formule, który jeszcze skuteczniej usuwa przykre zapachy i efektywniej pozbywa się gazów ze sprzętu stomijnego.

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL PRZEZNACZENIE:

   Ten typ wyrobu medycznego znajdzie zastosowanie u dzieci ze stomią (stomia: na jelicie cienkim — ileostomia; na jelicie grubym — kolostomia).

Worek pediatryczny do drenów. rysunek

Worek KOLOSTOMIJNY/ILEOSTOMIJNY pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL zalety:

  • jednoczęściowy system worka stomijnego gwarantuje sprawne użytkowanie worka

  • ulepszony filtr DualCarb2 skuteczniej zwalcza nieprzyjemne zapachy

  • fizelina nie odparza skóry i gwarantuje bezpieczne użytkowanie sprzętu stomijnego

  • produkt uniwersalny nadaje się do różnego rodzaju stomii, również tych w trudno dostępnych miejscach

  • konstrukcja worka nie utrudnia czynności wykonywanych w czasie pielęgnacji stomii

Worek pediatryczny do drenów. zdjęcie

 

Numery katalogowe i rozmiary:

  • REF XSOP500  0-70-50 mm

  • REF XNOP700  0-40-30 mm

PRODUCENT: WELLAND MEDICAL

 

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu:
P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL

Worek pediatryczny do drenów Pediatric Pouch Fistula Bag jednoczęściowy WELLAND MEDICAL

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,