Sklep Medyczny - Worek Stomakap Stomadress 30 szt. CONVATEC REF G5611 - jednoczęściowy - Refundacja NFZ - Tanio Zobacz większe

Worek Stomakap Stomadress CONVATEC REF G5611

3141

Nowy produkt

Cena: 18,68 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek stomijny Stomakap Stomadress CONVATEC OPIS:

   Worek stomijny Stomakap Stomadress firmy CONVATEC ma wbudowany system jednoczęściowy, który gwarantuje proste i łatwe użytkowanie produktu. Został wyprodukowany z materiałów najnowszej generacji w celu zagwarantowania wysokiej jakości poczucia komfortu i dyskrecji.
   Worek jest wyprodukowany z miękkiego materiału, który nie powoduje podrażnień skóry i jest wygodny w noszeniu. Innowacyjny przylepiec wykonany z materiału Stomahesive skutecznie mocuje płytkę stomijną do worka oraz świetnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Worek stomijny Stomakap Stomadress CONVATEC PRZEZNACZENIE:

   Te worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego, polecany również w czasie opieki pooperacyjnej.

Worek stomijny Stomakap Stomadress CONVATEC ZALETY:

  • Jednoczęściowy system sprzętu stomijnego zapewnia lekkość i poręczność w trakcie noszenia worka;
  • Miękki materiał nie powoduje podrażnień skóry w czasie noszenia sprzętu stomijnego;
  • Polecany również w czasie opieki pooperacyjnej;
  • Sprzęt stomijny nie sprawia problemów w trakcie pielęgnacji stomii.

Worek stomijny Stomakap Stomadress CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Rozmiar: 19 mm


Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


KOD PRODUKTU: G5611

PRODUCENT: CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


INFORMACJA:

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

Łatwym sposobem do zrealizowania zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ.

Strona główna
 COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek Stomakap Stomadress CONVATEC REF G5611

Worek Stomakap Stomadress CONVATEC REF G5611

30 Inne produkty w tej samej kategorii: