Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 - 30 szt. SALTS

6820

Nowy produkt

308,89 zł

Więcej informacji

Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 SALTS OPIS:

   Worki stomijne o standardowej, beżowej zakładce, docięte do 38mm. Produkt z grupy Confidence® to doskonały wybór dla osób korzystających z jednoczęściowych worków zamkniętych. Zapewniają one wygodę, jak i bezpieczeństwo. Specjalna płytka stomijna Flexifit zapewnia lepsze dopasowanie.
   Płytka stomijna posiada pięć nacięć, zmniejsza ryzyko podciekania pod płytkę, zapobiega podrażnieniom skóry, nasączona jest wyciągiem z aloes
u.
Kolostomijny worek zapewnia ochronę delikatnej skóry wokół stomii. Miękkie krawędzie worka zwiększają komfort użytkowania.

Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 SALTS PRZEZNACZENIE:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią na jelicie grubym (stomia kolostomijna, kolostomia).


Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 SALTS ZALETY:

  • jednoczęściowy system wyrobu medycznego stanowi gwarancję lekkiego i poręcznego stosowania
  • elastyczny przylepiec sprzętu stomijnego dopasowuje się do kształtu ciała gdzie stomia

  • sprzęt stomijny zapewnia dyskretne i bezpieczne dla skóry użytkowanie, co jest niezwykle ważne przy pielęgnacji stomii.Główne Cechy:

  • Opakowanie zawiera 30 szt.PRODUCENT: SALTS

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worków stomijnych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać worki stomijne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, POFAM- JEDNOŚĆ, SALTS, WELLAND MEDICAL


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku inaczej zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 - 30 szt. SALTS

Worki Standardowe Kolostomijne Confidence Natural N38 - 30 szt. SALTS

30 Inne produkty w tej samej kategorii: