Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC REF 401232 Zobacz większe

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC REF 401232

783

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 18,90 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Zrealizuj zlecenie comiesięczne NFZ na stomię!! Kliknij Tutaj!

CONVATEC WOREK UROSTOMIJNY ESTEEM URO
OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne Esteem Uro firmy CONVATEC przeznaczone dla osób, które cenią sobie komfort użytkowania oraz poczucie dyskrecjizostały wyprodukowane z elastycznego materiału zapewniającego swobodne wykonywanie czynności ruchowych. Specjalny przylepiec sprzętu stomijnego jest skonstruowany z materiału Stomahesive oraz chroni skórę przed podrażnieniami. Worki stomijne posiada także specjalną zastawkę antyzwrotną, która eliminuje ryzyko cofania się moczu w kierunku stomii ze sprzętu stomijnego.

CONVATEC WOREK UROSTOMIJNY ESTEEM URO

 PRZEZNACZENIE:

  • stomia moczowa (tzw. urostomia, stomia urostomijna)

CONVATEC WOREK UROSTOMIJNY ESTEEM URO

ZALETY:

  • lekkość i poręczność wyrobu medycznego w użytkowaniu jest zapewniona dzięki jednoczęściowemu systemowi worka

  • elastyczny materiał zapewnia komfort w czasie użytkowania, a nadwrażliwość skóry w jej okolicy jest często związana ze stomią i wymaga intensywnej pielęgnacji stomii

  • zastawka antyzwrotna zapobiega cofaniu się moczu w kierunku stomii


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.


PRODUCENT: CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia).
Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC REF 401232

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC REF 401232

30 Inne produkty w tej samej kategorii: