Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical

8990

Nowy produkt

Cena: 9 600,00 zł

Więcej informacji

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical

Super lekki i jednocześnie super wydajny QUICKIE Xenon² FF zadowoli każdego aktywnego społecznie niepełnosprawnego. Wózek ten daje satysfakcję w przemieszczaniu się. Pozwala na szybkie złożenie ramy. Co ważne jego waga to tylko 8.8 kg dzięki wykorzystaniu aluminium o bardziej rozproszonej budowie cząsteczek.

Wózek QUICKIE Xenon² FF jest odpowiednio minimalistyczny i pozbawiony wszelkich obciążających podzespołów. Został stworzony, by osiągnąć maksymalną radość z życia. Łatwy w przemieszczaniu pozwoli nam na pokonanie krawężników, przeszkód leśnych i wiejskich dróg. Jest prosty w obsłudze.

Łatwy w złożeniu i transporcie samolotem, samochodem i autobusem. Podróż z nim to przyjemność. Obsługa lotniska poradzi sobie w kilka sekund ze złożeniem wózka QUICKIE Xenon² FF, a my będziemy mieć pewność, że nasz wózek jest z nami.

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical przeznaczenie:

 • Osoby aktywne, schorzenia neurologiczne i narządu ruchu, osoby po wypadkach

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical zalety: 

 • Łatwy w złożeniu
 • Wytrzymałe koła
 • Lekki
 • Minimalistyczne podzespoły

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical dane techniczne:

Wymiary:

 • Szerokość siedziska: 32 - 46 cm
 • Głębokość siedziska: 34 - 50 cm
 • Wysokość siedziska z przodu: 43 - 55 cm
 • Wysokość siedziska z tyłu: 37 - 50 cm
 • Wysokość oparcia: 25 - 47.5 cm
 • Kąt pochylenia oparcia: 75° - 103° w skokach co 4°
 • Pochylenie kół: 0° / 2° / 4°
 • Kolory: 32 kolory

Dane Techniczne/Waga
 • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
 • Całkowita waga: d 8.8 kg


Crash test? Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi  ISO 7176-19

Do pobrania:UWAGA !!! W przypadku gdy produkt posiada różne warianty (np. kolor, rozmiar lub opcje dodatkowe), należy wpisać odpowiedni wariant w wiadomości dla sprzedającego!

Kod producent: QUICKIE Xenon 2 FF


Producent: Sunrise MedicalSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.


Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ-dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical

Wózek inwalidzki aluminiowy QUICKIE Xenon² FF Sunrise Medical

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: