Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Baby MINI W1 typ 1 COMFORT

10378

Nowy produkt

Nowy Comfort NIMI Baby W1 wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci, zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

Więcej szczegółów

Cena: 5 118,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Nowy Comfort MINI Baby W1.

Wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci, zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

Konstrukcja wózka uwzględnia, iż ponad 80% całości układu nerwowego uczestniczy w przetwarzaniu lub organizacji bodźców sensorycznych. Dlatego wózek Comfort oddziałuje optymalnie na układ nerwowy małego pacjenta.

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom jest to nie tylko wózek łatwy w utrzymaniu czystości, ale również niweluje obronność dotykową dzieci, które mają skłonność do negatywnych reakcji na bodźce dotykowe.

Wymodelowanie siedziska wraz z zastosowanymi rozwiązaniami stabilizującymi pozwala na uzyskanie prawidłowej ustabilizowanej pozycji pacjenta mającego problemy z kontrolą położenia głowy, tułowia i ruchów kończyn przy zachowaniu bardzo wysokiego komfortu pobytu w wózku.

Konstrukcja wózka uwzględnia znaczenie układ przedsionkowego oraz proprioceptywnego dla rozwoju i zdobywanie nowych umiejętności pacjenta, zapewniając dziecku poczucie bezpieczeństwa grawitacyjnego, odpowiedni tonus mięśniowy, czucie schematu ciała, a co za tym idzie poczucie własnej wartości i stabilność emocjonalną.

Bogate wyposażenie standardowe, opcjonalne oraz przygotowywane na zamówienie pozwala dopasować wózek do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Kompaktowy rozmiar i waga ułatwiają transport.

Nowy Comfort MINI Baby W1 zalety: 

Nowy Comfort MINI Baby W1 przeznaczenie oraz parametry:

 

Przeznaczenie wózka:

 • Orientacyjny wiek pacjenta: 0-3

 • Max waga pacjenta [kg]: 30

 • Wzrost pacjenta [cm]: 110

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy MINI Baby W1 typ 1 COMFORT dane techniczne:Klient może zamówić do wózka akcesoria dodatkowe za dodatkową opłatą takie jak:  śpiwór, buda, stolik, parasolka, peleryna i wiele innych:

 

Budka z fartuchemMechanizm przeciwprzechylnyOchraniacz na podnóżekOchraniacz na rączkęOparcie dostosowane do garba
Oparcie odchylane do pozycji leżącejParasolkaPasy na kostkiPasy na łydkiPasy na uda
Pasy na podnóżkuPelerynaPodpory lędźwiowePoduszka lędźwiowaPoduszka na siedzenie
Poduszki bocznePodłokietniki podwyższoneRączka składanaSkrętne kółkaStolik
ŚpiwórTapicerka wierzchniaTorba

 

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy MINI Baby W1 typ 1 COMFORT dostępny w pełnej ofercie kolorystycznej:

 

Z01Z04Z06Z09
Z011Z012Z013Z016Z018

Producent: COMFORT

 Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.


Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ-dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Baby MINI W1 typ 1 COMFORT

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy Baby MINI W1 typ 1 COMFORT

Nowy Comfort NIMI Baby W1 wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci, zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: