Nowy !!! NA ZDJĘCIACH POKAZANA OPCJA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, W STANDARDZIE KOŁA STAŁE !!! Zobacz większe

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT

Nowy produkt

!!! NA ZDJĘCIACH POKAZANA OPCJA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, W STANDARDZIE KOŁA STAŁE !!!
Wygodny, trwały specjalny wózek inwalidzki dla dorosłych MAXI W6 COMFORT [6] zapewni Twojemu dorastającemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek spacerowy dla dziecka niepełnosprawnego do poruszania się po mieście, jak i w pomieszczeniach.

Więcej szczegółów

Cena: 6 632,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

UWAGA!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Cena dotyczy wózka w standardowym wyposażeniu, zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek dostępny jest również w wersjach: 
- MM typ 3 COMFORT - Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy
- MM typ 4 COMFORT - Wózek inwalidzki specjalny
- MM typ 5 COMFORT - Wózek inwalidzki specjalny
- MAXI typ 6 Plus COMFORT - Wózek inwalidzki specjalny
- MAXI typ 7 COMFORT - Wózek inwalidzki specjalny

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT

Wózek inwalidzki specjalny, wygodny, trwały specjalny wózek inwalidzki dla młodzieży i dorosłych COMFORT  dla dorosłych MAXI W6 Typ 6 zapewni Twojemu dorastającemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek spacerowy dla dziecka niepełnosprawnego do poruszania się po mieście, jak i w pomieszczeniach. Wózek o regulowanym oparciu dla młodzieży i dorosłych, doskonale stabilizujący korpus. Może być wyposażony w podłokietniki zabezpieczające przed wypadnięciem osoby nawet z całkowitym niedowładem.

 

Standardowo wózek posiada:

 • Tapicerkę dwuczęściową

 • Klin

 • Zagłówek

 • Barierkę

 • Torbę pod wózkiem

 • Szelki

 

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT dane techniczne:Klient może zamówić do wózka akcesoria dodatkowe za dodatkową opłatą takie jak:  śpiwór, buda, stolik, parasolka, peleryna i wiele innych:

 

Budka z fartuchemMechanizm przeciwprzechylnyOchraniacz na podnóżekOchraniacz na rączkęOparcie dostosowane do garba
Oparcie odchylane do pozycji leżącejParasolkaPasy na kostkiPasy na łydkiPasy na uda
Pasy na podnóżkuPelerynaPodpory lędźwiowePoduszka lędźwiowaPoduszka na siedzenie
Poduszki bocznePodłokietniki podwyższoneRączka składanaSkrętne kółkaStolik
ŚpiwórTapicerka wierzchniaTorba

 

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT dostępny w pełnej ofercie kolorystycznej:

 

Z01Z04Z06Z09
Z011Z012Z013Z016Z018

Producent: COMFORTSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.


Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.Refundacja NFZ-dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.
Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT

Wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych MAXI W6 typ 6 COMFORT

!!! NA ZDJĘCIACH POKAZANA OPCJA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, W STANDARDZIE KOŁA STAŁE !!!
Wygodny, trwały specjalny wózek inwalidzki dla dorosłych MAXI W6 COMFORT [6] zapewni Twojemu dorastającemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek spacerowy dla dziecka niepełnosprawnego do poruszania się po mieście, jak i w pomieszczeniach.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: