Wózek rehabilitacyjny dla dzieci Comfort [4] MINI Zobacz większe

Wózek rehabilitacyjny dla dzieci Comfort [4] MINI

Nowy produkt

!!! NA ZDJĘCIACH POKAZANA OPCJA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, W STANDARDZIE KOŁA STAŁE !!!

Wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci i dorosłych zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 5 349,00 zł

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

UWAGA!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Cena dotyczy wózka w standardowym wyposażeniu, zdjęcia mają charakter poglądowy. 
Darmowa wysyłka.

 

Wózek rehabilitacyjny dla dzieci Comfort [4] MINI

 

Wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci, zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

Konstrukcja wózka uwzględnia, iż ponad 80% całości układu nerwowego uczestniczy w przetwarzaniu lub organizacji bodźców sensorycznych. Dlatego wózek Comfort oddziałuje optymalnie na układ nerwowy małego pacjenta.

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom jest to nie tylko wózek łatwy w utrzymaniu czystości, ale również niweluje obronność dotykową dzieci, które mają skłonność do negatywnych reakcji na bodźce dotykowe.

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom jest to nie tylko wózek łatwy w utrzymaniu czystości, ale również niweluje obronność dotykową dzieci, które mają skłonność do negatywnych reakcji na bodźce dotykowe.

Wymodelowanie siedziska wraz z zastosowanymi rozwiązaniami stabilizującymi pozwala na uzyskanie prawidłowej ustabilizowanej pozycji pacjenta mającego problemy z kontrolą położenia głowy, tułowia i ruchów kończyn przy zachowaniu bardzo wysokiego komfortu pobytu w wózku.

Konstrukcja wózka uwzględnia znaczenie układ przedsionkowego oraz proprioceptywnego dla rozwoju i zdobywanie nowych umiejętności pacjenta, zapewniając dziecku poczucie bezpieczeństwa grawitacyjnego, odpowiedni tonus mięśniowy, czucie schematu ciała, a co za tym idzie poczucie własnej wartości i stabilność emocjonalną.

Bogate wyposażenie standardowe, opcjonalne oraz przygotowywane na zamówienie pozwala dopasować wózek do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Kompaktowy rozmiar i waga ułatwiają transport.

 

Wyposażenie standardowe:

 • Koła pełne - Stosowane w najmniejszych wózkach gwarantują pełną bezobsługowość.

 • Skrętne przednie koła - Ułatwiają prowadzenie wózka, manewrowanie nim, szczególnie w wąskich i ciasnych pomieszczeniach oraz w terenie. Intuicyjna możliwość zablokowania.

 • Tapicerka - Wykonana z materiału dającego się łatwo czyścić.

 • Podwójna tapicerka - Pozwalająca na korzystanie z wózka nawet wtedy, kiedy wierzchnia tapicerka musi być oddana do czyszczenia. Wykorzystujemy materiały, które dają się łatwo czyścić.

 • Oparcie z opcją leżącą lub leżakową - Możliwość płynnego ustawienia kąta oparcia do pozycji leżącej. Szerszy zakres odchylania zapewni komfortową pozycję dostosowaną do potrzeb użytkownika.

 • Specjalny profil siedziska - Wyjątkowy projekt i konstrukcja siedziska gwarantuje stabilizację oraz bardzo dużą wygodę dzieciom, młodzieży jak i dorosłym nawet w trakcie wielogodzinnego pobytu w wózku.

 • Peloty stabilizujące - Tapicerowane podpórki lędźwiowe umożliwiają lepszą stabilizację korpusu. Montowane na rzep pomiędzy spodnią, a wierzchnią tapicerką.

 • Głęboki regulowany zagłówek - Głęboki i regulowany zagłówek wpływa na stabilizację poprawnego układu szyi i głowy, nawet przy wiotkości mięśni karku, bądź przy utrwalonych zmianach zwyrodnieniowych.

 • Wygodne pasy - Dostępny zestaw pasów pozwalający na stabilizację kończyn dolnych, miednicy, klatki piersiowej w zależności od potrzeb użytkownika. Krój i materiał niepowodujące otarć.

 • Regulowany podnóżek - Łatwe dostosowanie ustawienia podnóżka w poziomie i pionie w zależności od potrzeb użytkownika.

 • Możliwość wygodnego podjechania do stołu - Konstrukcja wózka pozwalająca usiąść dziecku wygodnie przy stole (dla wybranych modeli).

 • Klin abdukcyjny - Klin międzyudowy wspomaga odwodzenie kończyn dolnych, delikatnie korygując ustawienie kolan bez  nadmiernego ucisku punktowego dzięki specjalnej konstrukcji.

 

Przeznaczenie:

 • Mózgowe porażenie dziecięce (MPD) w różnych postaciach

 • Przepuklina oponowo-rdzeniowa

 • Uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego z niedowładami kończyn, ciężkimi zaburzeniami równowagi i koordynacji ruchów

 • Zaawansowane choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane – SM, stwardnienie zanikowe boczne – SLA i inne)

 • Choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami (dystrofia, miastenia, zapalenie wielomięśniowe)

 • Zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn dolnych

 • Inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu

 • Po urazach, po przebytych urazach czaszkowo-mózgowych lub urazach kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami, szczególnie z niedowładami czterokończynowym

 

Dane techniczne:

Orientacyjny wiek pacjenta 6-12
Max waga pacjenta [kg] 50
Wzrost pacjenta [cm] 145
Szerokość siedziska [cm] 38
Długość / głębokość siedziska [cm] 37
Wysokość oparcia [cm] 70
Max kąt rozwarcia oparcia względem siedziska [°] pozycja standard do 130°
Zakres regulacji wysokości podnóżka [cm] 31,5 - 42
Max kąt rozwarcia podnóżka względem siedziska [°] 100°-135°
Przybliżona masa wózka [kg] 23
Gabaryty wózka po złożeniu (dł. × szer × wys.) [cm] 94 × 64,5 × 51,5
Gabaryty wózka po rozłożeniu (dł. × szer × wys.) [cm] 121,5 × 64,5 × 94,5

 

Akcesoria dodatkowe:

Budka z fartuchemMechanizm przeciwprzechylnyOchraniacz na podnóżekOchraniacz na rączkęOparcie dostosowane do garba
Oparcie odchylane do pozycji leżącejParasolkaPasy na kostkiPasy na łydkiPasy na uda
Pasy na podnóżkuPelerynaPodpory lędźwiowePoduszka lędźwiowaPoduszka na siedzenie
Poduszki bocznePodłokietniki podwyższoneRączka składanaSkrętne kółkaStolik
ŚpiwórTapicerka wierzchniaTorba

 

Dostępne kolory:

Z01Z04Z06Z09
Z011Z012Z013Z016Z018

 

Producent: COMFORT


 

 

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich ? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:  APCO , COMFORT, MDH, MOBILEX, VERMEIREN, MYWAM, TIMAGO, RECOMEDIC

Wózki inwalidzkie
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ-dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.


Opinie

Oceń 
2022-02-21

Jest OK

Jest bardzo wygodny. Mój syn bardzo dobrze się w nim czuje. Zapewnia mu mobilność. Można się nim poruszać w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Wózek rehabilitacyjny dla dzieci Comfort [4] MINI

  Wózek rehabilitacyjny dla dzieci Comfort [4] MINI

  !!! NA ZDJĘCIACH POKAZANA OPCJA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, W STANDARDZIE KOŁA STAŁE !!!

  Wygodny, bezpieczny, niezawodny, funkcjonalny, w pełni ergonomiczny, specjalny wózek inwalidzki dla dzieci i dorosłych zapewniający komfort i mobilność każdego dnia. Idealny jako wózek wytchnieniowy i spacerowy do poruszania się po mieście, w terenie jak i w pomieszczeniach.

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Customer questions & answers

  No questions about the product at the moment,