Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy GEMINI I VERMEIREN

5921

Nowy produkt

Specjalny wózek GEMINI dla dzieci z MPD. Konstrukcja wózka umożliwia pozycjonowanie dziecka. Istnieje możliwość zmiany kierunku jazdy dziecka twarzą do rodzica lub do kierunku jazdy wózka.  Wózek wykonany z aluminium , waga całego wózka to tylko 13,5 kg. Wiele opcji dodatkowych sprawia, że ten model wózka można bardzo łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

Gwarancja 2 lata

Więcej szczegółów

1 687,00 zł brutto

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

GEMINI

Wózek specjalny dla dzieci

Lekki i wytrzymały
aluminiowy wózek inwalidzki dla dzieci GEMINI, waży zaledwie 13,5 kg. Siedzisko wózka może zostać obrócone w stronę osoby prowadzącej wózek, dzięki temu jest to wózek bardzo funkcjonalny.

Możliwość regulacji oparcia, siedziska, podnóżków oraz wiele opcji dodatkowych dostępnych za dopłatą sprawia, że ten model wózka można bardzo łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

Zalety wózka GEMINI

 • Możliwość płynnej zmiany nachylenia siedziska i oparcia, jednocześnie i niezależnie. Ta cecha pozwala na ułożenie dziecka w pozycji najbardziej wygodnej oraz wzmacnia stabilizację.

 • Płynna regulacja kąta nachylenia podnóżków oraz regulacja wysokości płyty podnóżka. Bardzo ważne aby nogi miały właściwe ułożenie, ponieważ to gwarantuje właściwą postawę, polepsza krążenie, redukuje punktowe uciski oraz napięcia mięśniowe.

 • Regulacja wysokości oparcia oraz głębokości siedziska gwarantuje, że wózek będzie odpowiedni nawet kiedy dziecko podrośnie.

 • Regulowany kąt rączek do pchania,

 • Tylne koła wyciągane na szybkozłączce
Dane techniczne
GEMINI

Dostępne opcje dodatkowe*:


* opcje za dadatkową opłatą


Cena dotyczny
wózka w sandardowym wyposażeniu, zdjęcia moją charakter jedynie podglądowy.
Producent: 
Vermeiren
Dostawa: Darmowa wysyłka
Czas realizacji: W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny.
Gwarancja: 2 lata.
Do pobrania: Katalog produktu
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy GEMINI I VERMEIREN

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy GEMINI I VERMEIREN

Specjalny wózek GEMINI dla dzieci z MPD. Konstrukcja wózka umożliwia pozycjonowanie dziecka. Istnieje możliwość zmiany kierunku jazdy dziecka twarzą do rodzica lub do kierunku jazdy wózka.  Wózek wykonany z aluminium , waga całego wózka to tylko 13,5 kg. Wiele opcji dodatkowych sprawia, że ten model wózka można bardzo łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka.

Gwarancja 2 lata

30 Inne produkty w tej samej kategorii: