Wózek inwalidzki aktywny Offcarr Ministar MOBILEX

6276

Nowy produkt

WÓZEK AKTYWNY OFFCARR MINISTAR
Bardzo zwrotny wózek aktywny o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, wózek inwalidzki aktywny posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz mógł się wygodnie przemieszczać. Dzięki swojej konstrukcji wózek dla osoby niepełnosprawnej zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii.

Więcej szczegółów

5 265,00 zł brutto

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

WÓZEK INWALIDZKI AKTYWNY OFFCARR MINISTAR

   Bardzo zwrotny wózek aktywny. Jest to model o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, wózek inwalidzki aktywny posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz mógł się wygodnie przemieszczać. Dzięki swojej konstrukcji wózek dla osoby niepełnosprawnej zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii. Składana krzyżakowo rama gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

   Co więcej, ten model wózka aktywnego jest bardzo funkcjonalny, gdyż zawiera opcje szybkiego demontażu kół, jest to możliwe dzięki szybkozłączom. Wózek aktywny posiada wiele opcji i parametrów, dzięki czemu można go z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

PRZEZNACZENIE WÓZKA AKTYWNEGO:

   Przeznaczony głównie do aktywnej rehabilitacji, dla osób po urazach rdzenia kręgowego. Wózek inwalidzki aktywny zapewnia dużą mobilność oraz ułatwia manewrowanie i pokonywanie barier architektonicznych. Idealny zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Stworzony szczególnie z myślą o osobach aktywnych społecznie.

ZALETY WÓZKA INWALIDZKIEGO OFFCARR MINISTAR:

 • solidny i wytrzymały wózek aktywny, bardzo łatwy do prowadzenia

 • dobrze wyprofilowane funkcjonalne oparcie zapewniające użytkownikowi wygodę.

 • automatyczne, składane podnóżki

 • wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa

 • bezpieczny i stabilny

 • koła na szybkozłączach, dzieki którym wózek inwalidzki można bardzo łatwo zdemontować i przewieźć samochodem

DANE TECHNICZNE WÓZKA AKTYWNEGO OFFCARR MINISTAR:

waga wózka: 16 kg

maksymalne obciążenie: 130 kg

KARTA POMIAROWA: https://www.mobilex.pl/wp-content/uploads/2017/02/ministar-1.pdf

PRODUCENT: OFFCARR

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY.

MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA PCPR/MOPS/PFRON. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA INFORMACJI.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: APCOCOMFORT, GTM, MEYRA, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA — REFUNDACJA:

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego. Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu: W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie. Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ — dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ? Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aktywny Offcarr Ministar MOBILEX

Wózek inwalidzki aktywny Offcarr Ministar MOBILEX

WÓZEK AKTYWNY OFFCARR MINISTAR
Bardzo zwrotny wózek aktywny o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, wózek inwalidzki aktywny posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz mógł się wygodnie przemieszczać. Dzięki swojej konstrukcji wózek dla osoby niepełnosprawnej zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: