Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 Zobacz większe

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 ANTAR

Nowy produkt

1 451,75 zł

Więcej informacji

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 OPIS:

  Wygodny, trwały aluminiowy wózek inwalidzki KARMA S-ERGO 305 zapewni Ci wygodę i mobilność każdego dnia, lekki wózek inwalidzki idealny jest do poruszania się na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ten aluminiowy wózek inwalidzki jest łatwy do przenoszenia, ma unikalny anatomiczny kształt zapewniający użytkownikowi wyjątkowy komfort. Tkanina, z której wykonane jest siedzisko “oddycha”, a dodatkowo zapobiega gromadzeniu się na jej powierzchni mikroorganizmów. Składany wózek inwalidzki wyposażony jest w szybkozłącza, odchylane podłokietniki o regulowanej wysokości, odczepiane podnóżki, regulowana wysokość mocowania kół tylnych, składane oparcie tylne, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz podwójny krzyżak.

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 PRZEZNACZENIE:

   Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, ten lekki składany wózek inwalidzki przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Lekki aluminiowy wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na krótki dystans, jak i do użytku w zamkniętych pomieszczeniach.

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 ZALETY:

 • składany wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - podłokietniki i poduszka gwarantują wygodę i komfort nawet podczas przemieszczania się na nieco dłuższy dystans

 • lekkość i zwrotność - aluminiowy wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenos

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 DANE TECHNICZNE:
 • Maksymalna masa użytkownika: 115 kg

 • Masa składanego wózka inwalidzkiego (z zamontowaną poduszką, podnóżkami oraz "wąsami"): 16 kg

PRODUCENT: ANTAR

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

   Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 
W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

INFORMATOR DLA PACJENTA:

Wózek inwalidzki dofinansowanie (jak załatwić wózek inwalidzki?) w 3 prostych krokach:

 • Udaj się konsultacje u lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny

Dofinansowanie - refundacja z NFZ - do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 ANTAR

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 305 ANTAR

27 Inne produkty w tej samej kategorii: