Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 ANTAR

Nowy produkt

Więcej informacji

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 OPIS:

   Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki o nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda. Składany wózek inwalidzki posiada odczepiane podnóżki, co ułatwia przemieszczanie się w ciasnych pomieszczeniach. Wózek inwalidzki S-ERGO 125 posiada wygodne odchylane do tyłu podłokietniki typu „flip-back”. Podłokietniki te zapewniają większą wygodę podczas przesiadania się użytkownika z wózka inwalidzkiego na łóżko lub do samochodu. Konstrukcja wózka zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn i skoliozy. Lekki wózek aluminiowy wyposażony jest w szybkozłącza, odczepiane podnóżki, regulowaną wysokość mocowania kół tylnych, składane oparcie tylne, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz podwójny krzyżak.

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 PRZEZNACZENIE:

   Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, składany wózek inwalidzki przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych, lekki, zwrotny wózek inwalidzki przeznaczony jest głównie do przemieszczania się na dłuższy dystans.

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 ZALETY:

 • lekki wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - nowoczesny design lekkiego wózka inwalidzkiego gwarantuje komfort i wygodę

 • lekkość - podróżny, składany wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia

 • proste składanie wózka inwalidzkiego - szczególnie użyteczne w przypadku gdy wózek musi być często składany

 • anatomiczny kształt - gwarantuje wygodę użytkowania oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda

Aluminiowy wózek inwalidzki KARMA S-ERGO 125 DANE TECHNICZNE:

 • Maksymalna masa użytkownika: 120 kg

 • Masa wózka inwalidzkiego: 14,5 kg

 • Dostępne szerokości siedziska: 41, 46 cm

 • Głębokość siedziska: 43 cm

 • Wysokość całkowita: 92 cm

PRODUCENT: ANTAR

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

   Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). 
W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 ANTAR

Wózek inwalidzki aluminiowy KARMA S-ERGO 125 ANTAR

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,