Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR

Nowy produkt

Więcej informacji

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR OPIS:

    Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501. Jeden z najlżejszych wózków podróżnych na rynku. Niezwykle lekki, łatwy w składaniu, aluminiowy wózek inwalidzki o nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda. Szczególnie polecany jest do transportu pacjenta podczas podróży, gdy sam wózek spacerowy kompaktowy musi być często składany. Tkanina, z której wykonane jest siedzisko "oddycha", a dodatkowo zapobiega gromadzeniu się na jej powierzchni mikroorganizmów. Wózek lekki posiada składane oparcie, anatomicznie wyprofilowaną ramę siedziska, pokrycie tkaniną AEGIS, podwójny krzyżak oraz ramę wykonaną a całości z aluminium.

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR PRZEZNACZENIE:

   Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort, przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Lekki aluminiowy podróżny wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na dłuższy dystans.

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR  ZALETY:

 • podróżny aluminiowy wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii

 • wygoda - nowoczesny design wózka dla osoby niepełnosprawnej gwarantuje komfort i wygodę

 • lekkość -  podróżny aluminiowy wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia

 • proste składanie wózka inwalidzkiego ręcznego - szczególnie użyteczne w przypadku gdy wózek musi być często składany

 • anatomiczny kształt wózka inwalidzkiego składanego do auta - gwarantuje wygodę użytkowania oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda


DANE TECHNICZNE:

 • Maksymalna masa użytkownika: 100 kg

 • Masa wózka: 8 kg

 • Dostępne szerokości siedziska: 41cm oraz 46cm

 • Numer ewidencyjny: KM-2501

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!
Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO. 

Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR

Podróżny wózek inwalidzki KARMA ERGOLITE KM-2501 ANTAR

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,