Wózek inwalidzki aluminiowy Delfin MOBILEX

Nowy produkt

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINOWY DELFIN
Z możliwością szybkiego demontażu kół tylnych, składany krzyżakowo. Posiada demontowane, regulowane na wysokość, oraz unoszone podłokietniki, a także odchylane, zdejmowane i regulowane na długość podnóżki. Składany do samochodu posiada w wyposażeniu standardowym rączki regulowane na wysokość. Występuje możliwość regulacji głębokości siedziska w standardzie.

Więcej szczegółów

Cena: 2 430,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 

Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek inwalidzki aluminiowy DELFIN Mobilex

Aluminiowy wózek inwalidzki z możliwością szybkiego demontażu kół tylnych, składany krzyżakowo. Posiada demontowane, regulowane na wysokość, oraz unoszone podłokietniki, a także odchylane, zdejmowane i regulowane na długość podnóżki. Wózek inwalidzki składany do samochodu posiada w wyposażeniu standardowym rączki regulowane na wysokość. Występuje możliwość regulacji głębokości siedziska w standardzie. Składany wózek inwalidzki Delfin posiada adapter służący do regulacji kół tylnych w danym zakresie. Polecany osobom po amputacjach. Reprezentuje europejską markę. Lekki wózek inwalidzki o nowoczesnym, unikalnym, anatomicznym kształcie, zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort oraz lepsze rozłożenie nacisku ciała na pośladki oraz uda. Wózek dla niepełnosprawnych posiada odczepiane podnóżki, co ułatwia przemieszczanie się w ciasnych pomieszczeniach.

Wózek inwalidzki aluminiowy DELFIN Mobilex przeznaczenie:

Ze względu na lekkość i wytrzymałość i komfort wózek inwalidzki dla niepełnosprawnych przeznaczony jest zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Lekki, zwrotny wózek inwalidzki przeznaczony jest główne do przemieszczania się na dłuższy dystans. Może być używany wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Wózek inwalidzki aluminiowy DELFIN Mobilex zalety:

 • Lekki wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii;

 • Wygoda - nowoczesny design wózka dla osoby niepełnosprawnej gwarantuje komfort i wygodę;

 • Anatomiczny kształt - gwarantuje wygodę użytkowania oraz lepsze  rozłożenie nacisku ciała na pośladki, oraz uda.

Wózek inwalidzki aluminiowy DELFIN Mobilex dane techniczne:

Tabela rozmiarów.
 Do pobrania:
Producent: MOBILEX
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad  4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?
     Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, APCO. Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
     Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer  735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?).  W razie pytań służymy pomocą.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.
Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:
Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

<span style="font-size: 16px; color: #003366; font-family: verdana, geneva;" data-d

Opinie

Oceń 
2019-10-22

Polecam wszystkim!!!

Kupiłem dla mojego syna z MPD wózek inwalidzki aluminiowy składany Delfin MOBILEX. To był naprawdę bardzo dobry wybór. Wózek jest bezpieczny, lekki, łatwy w codziennym użytkowaniu. Idealny do zabrania w długą podróż. Można go bez problemu złożyć i spakować np. do samochodu. Posiada także miękkie elastyczne siedzisko wykonane z materiału przepuszczającego powietrze, a także łatwego w utrzymaniu czystości. Dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady oraz profesjonalną obsługę.

  Oceń 
  2019-10-15

  Gorąco polecam!!!

  Kupiłem mojemu bratu aluminiowy wózek inwalidzki Delfin MOBILEX. Sądzę że to był dobry wybór. Wózek jest bezpieczny, mobilny, poręczny. Ponadto idealny do zabrania w podróż. Szybko się składa i rozkłada, co znacznie ułatwia jego transport. Można go bez żadnego problemu spakować i przewieźć np. w samochodzie. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne wskazówki dotyczące zakupu wózka oraz profesjonalną obsługę.

   Oceń 
   2019-09-19

   Oczywiście, polecam.

   Kupiłem mojej córce aluminiowy wózek inwalidzki Delfin MOBILEX. Jesteśmy z niego zadowoleni. Wózek jest praktyczny, lekki i zwrotny. Szybko się składa i rozkłada, co sprawia że można go bez żadnego problemu przewieźć np. w samochodzie. Idealnie sprawdza się podczas długich podróży. Serdecznie dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady i szybką obsługę. Naprawdę gorąco polecam!!!!

    Oceń 
    2019-08-22

    Polecam!!!

    Pół roku temu kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Delfin MOBILEX. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest wygodny, bezpieczny, praktyczny, łatwy w codziennym użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Świetnie sprawdza się także podczas podróży. Można go długo eksploatować. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest godny polecenia. Serdecznie dziękuję!!!

     Oceń 
     2019-08-21

     Zdecydownie polecam.

     Jakiś czas temu kupiłem aluminiowy wózek inwalidzki Delfin MOBILEX. Wózek jest wygodny, wytrzymały, solidnie wykonany, stabilny, bezpieczny. Szybko się składa i rozkłada. Posiada funkcję demontażu kół tylnych, dzięki czemu można go w prosty sposób spakować i przewieźć np w samochodzie. Odczepiane podnóżki znacznie ułatwiają poruszanie się wózkiem w ciasnych, wąskich pomieszczeniach. Dziękuję!!!

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Wózek inwalidzki aluminiowy Delfin MOBILEX

      Wózek inwalidzki aluminiowy Delfin MOBILEX

      WÓZEK INWALIDZKI ALUMINOWY DELFIN
      Z możliwością szybkiego demontażu kół tylnych, składany krzyżakowo. Posiada demontowane, regulowane na wysokość, oraz unoszone podłokietniki, a także odchylane, zdejmowane i regulowane na długość podnóżki. Składany do samochodu posiada w wyposażeniu standardowym rączki regulowane na wysokość. Występuje możliwość regulacji głębokości siedziska w standardzie.

      Produkty powiązane

      30 Inne produkty w tej samej kategorii: