PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA 163-1 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA 163-1 TIMAGO OPIS:

   Wygodny, trwały aluminiowy wózek inwalidzki zapewni Ci wygodę i mobilność każdego dnia. Lekki składany wózek inwalidzki idealny do poruszania się po mieście. Ten aluminiowy wózek inwalidzki TIMAGO jest łatwy do przenoszenia.

Aluminiowy wózek inwalidzki TGR-R WA 163-1 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

 • Wózek ręczny TIMAGO przeznaczony dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi.
 • Lekki składany wózek inwalidzki ręczny napędzany siłą mięśni rąk użytkownika lub poprzez prowadzenie przez osobę towarzyszącą.
 • Wózek inwalidzki aktywny, może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Aluminiowy wózek inwalidzki TGR-R WA 163-1 TIMAGO ZALETY:

 • Aluminiowy wózek inwalidzki TIMAGO  zapewnia dużą mobilność przy małym nakładzie energii;
 • poduszka, oraz wyciągane i uchylne podłokietniki wykonane wersji profilowanej ze ściętym brzegiem gwarantują wygodę i komfort nawet podczas przemieszczania się na nieco dłuższy dystans;
 • Lekki aluminiowy wózek inwalidzki gwarantuje łatwość przemieszczania się i przenoszenia;
 • Przez możliwość szybkiego demontażu kół ten składany wózek inwalidzki ułatwia codzienną eksploatację np. gdy chcemy go przenieść do samochodu.
Lekki wózek inwalidzki aluminiowy składany TIMAGO WYMIARY:
 • głębokość całkowita: 103 cm
 • wysokość siedziska od podłoża: 49 cm (55 cm)
 • wysokość całkowita: 93 cm (87 cm)
 • wymiary siedziska: 44, 46, 49 x 39 cm
 • waga: 19,6 kg
 • maksymalne obciążenie: 120 kg
 • szerokość po złożeniu: 32 cm
 • kolory ramy: srebrny
 • kolor tapicerki: czerwony, niebieski


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Producent: Timago


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, APCO. Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z NFZ?). W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:


W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK.
Szukasz
wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry
wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu
wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA 163-1 TIMAGO

Wózek inwalidzki aluminiowy TGR-R WA 163-1 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,