Wózek inwalidzki H011 TIMAGO Zobacz większe

Wózek inwalidzki H011 TIMAGO

Nowy produkt

Jest to klasyczny wózek inwalidzki o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, inwalidzki wózek posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.
Dzięki swojej konstrukcji ten wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii. Dzięki wyposażeniu w specjalny pas wózek zapewnia bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

Cena: 765,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Wózek inwalidzki H011B TIMAGO OPIS:

   Jest to klasyczny wózek inwalidzki o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, inwalidzki wózek posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.
   Dzięki swojej konstrukcji ten wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii. Dzięki wyposażeniu w specjalny pas wózek zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi.

Wózek inwalidzki H011B TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Wózek inwalidzki jest przeznaczony głównie dla osób cierpiących na choroby neurologiczne, osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego modelu wózka inwalidzkiego sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych. Można go napędzać siłą własnych mięśni lub ten model wózka inwalidzkiego może być prowadzony przez asystenta osoby niepełnosprawnej.

Wózek inwalidzki H011B TIMAGO ZALETY:

 • solidny i wytrzymały wózek inwalidzki, bardzo łatwy do prowadzenia;
 • dobrze wyprofilowane funkcjonalne oparcie zapewniające użytkownikowi wygodę. Pozostałe elementy wózka inwalidzkiego zwiększające komfort użytkownika: wózek zawiera także uchylne podłokietniki i uchylne podnóżki;
 • wózek inwalidzki o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Elementy wózka poprawiające bezpieczeństwo: pas dla użytkownika oraz hamulec postojowy;
 • nowoczesna konstrukcja wózka inwalidzkiego sprawia, że jest to idealny wybór dla osób starszych;
 • plastikowe ciągi;
 • koła przednie o średnicy 8‘‘ oraz koła tylne o średnicy 24'' zapewniające zwrotność i mobilność wózka inwalidzkiego;
 • możliwość wyposażenie wózka inwalidzkiego w akcesoria dodatkowe.

Standardowy wózek inwalidzki - Dane techniczne:

 • szerokość całkowita: 57 cm, 67 cm;

 • szerokość wewnętrzna: 41 cm, 43 cm, 46 cm, 48 cm, 51 cm;

 • głębokość całkowita: 104 cm;

 • wysokość siedziska od podłoża: 50 cm;

 • wysokość całkowita: 91 cm (88 cm);

 • wymiar siedziska: 40 cm, 42 cm, 45 cm, 47 cm, 50 cm x 40 cm;

 • waga: 18,6-21 kg;

 • maksymalne obciążenie: 115 – 135 kg;

 • +/- 0,5 - 1 cm

Standardowy wózek inwalidzki - Dodatkowe opcje:

 • koła tylne pełne gumowe;
 • krótki podłokietnik;
 • podnóżki z regulacją kąta zgięcia.

Standardowy wózek inwalidzki - Wyposażenie:

 • taśma zabezpieczająca łydki;
 • pompka;
 • zestaw kluczy.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.Producent: TIMAGO.


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDHOFFCARRORMESAPATRONVERMEIREN.

Wózki inwalidzkie
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.


Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:

W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

 • wózki inwalidzkie dziecięce;

 • wózki inwalidzkie ręczne;

 • wózki inwalidzkie aktywne;

 • wózki inwalidzkie elektryczne;

 • wózki inwalidzkie toaletowe;

 • wózki inwalidzkie stabilizujące.


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ -dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacjiGdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-10-21

Gorąco polecam!!!

Ostatnio kupiłem dla mojej siostry po urazie kręgosłupa klasyczny ręczny wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Posiada on dobrze wyprofilowane oparcie zapewniające osobie niepełnosprawnej maksymalną wygodę i relaks. Dodatkowe zalety to taśma chroniąca nogi użytkownika przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu oraz duże, wytrzymałe, odporne na przecieranie się pompowane tylne koła. Serdecznie dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne wskazówki dotyczące zakupu klasycznego wózka inwalidzkiego, a także za profesjonalną i szybką obsługę.

  Oceń 
  2019-10-16

  Polecam wszystkim!!!

  Ostatnio kupiłem ręczny wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Jestem z niego zadowolony. Wózek jest wytrzymały, mobilny, wygodny. Posiada dobrze wyprofilowane oparcie zapewniające osobie niepełnosprawnej maksymalną wygodę i relaks. Dodatkowa zaleta to taśma chroniąca nogi użytkownika przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu oraz duże, odporne na przecieranie się, pompowane tylne koła. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest wart polecenia: szeroki asortyment wózków inwalidzkich, profesjonalne doradztwo, szybka obsługa, rewelacyjna cena rynkowa. Bardzo dziękuję!!!

   Oceń 
   2019-10-16

   Polecam wszystkim!!!

   Ostatnio kupiłem ręczny wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Jestem z niego zadowolony. Wózek jest wytrzymały, mobilny, wygodny. Posiada dobrze wyprofilowane oparcie zapewniające osobie niepełnosprawnej maksymalną wygodę i relaks. Dodatkowa zaleta to taśma chroniąca nogi użytkownika przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu oraz duże, odporne na przecieranie się, pompowane tylne koła. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest wart polecenia: szeroki asortyment wózków inwalidzkich, profesjonalne doradztwo, szybka obsługa, rewelacyjna cena rynkowa. Bardzo dziękuję!!!

    Oceń 
    2019-09-27

    Polecam wszystkim!!!

    Przeglądając stronę internetową sklepu medycznego Helpik w Łańcucie w końcu zdecydowałem się kupić model H011 TIMAGO. To był bardzo dobry wybór. Wózek jest bezpieczny, wygodny, lekki, i zwrotny. Nie zajmuje też dużo miejsca. Posiada czarne nylonowo-bawełniane siedzisko przepuszczające powietrze, co
    jest bardzo ważne w przypadku osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Wózek wyposażony jest także w funkcję szybkiego demontażu kół, co znacznie ułatwia jego transport. Kolejnym plusem jest taśma chroniąca nogi użytkownika przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu. Bardzo dziękuję pracownikom sklepu za wszelkie sugestie dotyczące wózka oraz profesjonalną obsługę.

     Oceń 
     2019-09-26

     Zdecydownie polecam.

     Kupiłem mojej siostrze wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest wygodny, poręczny, bezpieczny, lekki i zwrotny. Głębokość i szerokość siedziska zostały dostosowane do układu ciała użytkownika. Dodatkowe zalety to taśma chroniąca nogi osoby niepełnosprawnej oraz długie podłokietniki pozwalające na swobodne oparcie rąk. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za cenne porady oraz profesjonalną obsługę.

      Oceń 
      2019-09-24

      Zdecydownie polecam.

      Kupiłem dla mojego brata ręczny wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu tego modelu. Anatomiczny kształt wózka jest dobrym stabilizatorem dla osoby niepełnosprawnej, jak również zapewnia jej maksymalny komfort. Dodatkowa zaleta wózka to taśma chroniąca nogi przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za wszelkie sugestie dotyczące wózka oraz pomoc w wyborze modelu.

       Oceń 
       2019-09-11

       Naprawdę gorąco polecam!!!!!

       Kilka miesięcy temu kupiłem dla mojego brata wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Wszyscy jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jego profil został dostosowany do układu ciała użytkownika. Dodatkowe zalety to: dobrze wyprofilowane oparcie, gwarantują maksymalną wygodę i relaks, elastyczne miękkie siedzisko wykonane z materiału przepuszczającego powietrze, co w znacznej mierze zapobiega rozwojowi odparzeń i odleżyn. Kolejnym plusem są duże, wytrzymałe, odporne na ścieranie pompowane koła tylne oraz przednie koła gumowe pełne. Serdecznie dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za profesjonalne doradztwo i szybką obsługę.

        Oceń 
        2019-09-09

        Zdecydownie polecam.

        Kupiłem mojemu synowi wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wózek posiada odchylane podnóżki z regulacją kąta zgięcia(opcja dodatkowa), plastikowe ciągi ułatwiające samodzielne poruszanie się, uchylane podłokietniki, co znacznie ułatwia przenoszenie osoby niepełnosprawnej z łóżka na wózek lub z wózka na łóżko, hamulec postojowy. Wyposażony jest też w funkcję szybkiego demontażu kół, co sprawia, że można go w prosty sposób przetransportować np. w samochodzie. Dodatkowe elementy jego wyposażenia to: taśma zabezpieczająca nogi przed nadmiernym zsuwaniem się do tyłu, pompka, oraz zestaw kluczy. Wózek może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Bardzo dziękuję personelowi sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za profesjonalne doradztwo i szybką obsługę.

         Oceń 
         2019-08-29

         Zdecydownie polecam.

         Kupiłem wózek inwalidzki ręczny H011 TIMAGO. Jestem z niego bardzo zadowolony. Używam go niemal wszędzie: w domu, w podróży, u lekarza. Wózek jest praktyczny, zwrotny i wytrzymały. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę wart polecenia. Serdecznie dziękuję!!!!

          Oceń 
          2019-08-19

          Polecam!!!

          Kilka miesięcy temu kupiłem wózek inwalidzki H011 TIMAGO. Posiada on głębokie nylonowo-bawełniane siedzisko dostosowane do układu ciała osoby niepełnosprawnej. Dodatkowa jego zaleta to duże, wytrzymałe, odporne na ścieranie koła. Wózek idealnie nadaje się do długich spacerów po mieście. Naprawdę polecam sklep medyczny Helpik w Łańcucie!!!

           Oceń 
           2019-08-02

           polecam warte zakupu

           Wózek inwalidzki w rewelacyjnie niskiej cenie ,bardzo wygodny ,wytrzymały kupiłam używam polecam.

            Napisz swoją opinię!

            Napisz opinię

            Wózek inwalidzki H011 TIMAGO

            Wózek inwalidzki H011 TIMAGO

            Jest to klasyczny wózek inwalidzki o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, inwalidzki wózek posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.
            Dzięki swojej konstrukcji ten wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii. Dzięki wyposażeniu w specjalny pas wózek zapewnia bezpieczeństwo.

            Produkty powiązane

            30 Inne produkty w tej samej kategorii: