Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L-VITEA CARE Zobacz większe

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE

6943

Nowy produkt

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE:
„Vitea Care” to jeden z najlepszych producentów wózków inwalidzkich na rynku. Wózek inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L to innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku dla naszych niepełnosprawnych klientów. Dzięki niemu żadna podróż nie przyniesie użytkownikowi ani zmęczenia, ani przykrych niespodzianek.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 841,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE – OPIS:

   „Vitea Care” to jeden z najlepszych producentów wózków inwalidzkich na rynku. Wózek inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L to innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku dla naszych niepełnosprawnych klientów. Dzięki niemu żadna podróż nie przyniesie użytkownikowi ani zmęczenia, ani przykrych niespodzianek. Pierwszy problem rozwiązują specjalne regulowane podłokietniki i podnóżki, które dbają o dokładne dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ich dodatkowym atutem jest zdejmowana forma, która pozwala na utrzymanie sprzętu w czystości. Ten ręczny wózek inwalidzki dysponuje dodatkowo miękką nylonową poduszkę, która dba o wysoką jakość komfortu w czasie użytkowania sprzętu.

    W trosce o bezpieczeństwo konsumentów „Vitea Care” zaopatrzyła pojazd w 2 pasy bezpieczeństwa (przed wypadnięciem i pod łydki), natomiast tylne koła mają wbudowane hamulce z możliwością regulowania szybkości reakcji. Model jest dostępny w kolorze szarym, więc łatwo dopasuje się do kolorystyki otoczenia. Wózek inwalidzki ręczny jest prosty w składaniu – wystarczy złożyć ramę pojazdu i odłożyć sprzęt w odpowiednim miejscu.

    Życie z „Vitae Care” nigdy nie było prostsze! Zamów już dziś i ciesz się wysyłką naszych towarów do twojego domu. Obsługujemy również refundację kosztów przez NFZ.

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE – PRZEZNACZENIE:

 • dla osób sparaliżowanych od pasa w dół, poruszających się na wózku inwalidzkim.

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE – ZALETY:

 • producent zadbał o nadanie wysokiej jakości komfortu poprzez dołączenie m.in. specjalnych podłokietników i podnóżek oraz nylonowej poduszki;

 • korzystanie ze sprzętu jest niezwykle bezpieczne dzięki dołączonym pasom pod łydki;

 • zdejmowane elementy pozwalają na skuteczne utrzymanie sprzętu w czystości.Wózek Inwalidzki ręczny - Dane Techniczne:

Rozmiar16"18"20"
Szerokość siedziska41 cm45 cm50 cm
Głębokość siedziska40 cm40 cm42 cm
Wysokość wózka95 cm95 cm95 cm
Szerokość wózka57 cm63 cm67 cm
Długość wózka79 cm83 cm87 cm
Szerokość wózka po złożeniu28 cm28 cm28 cm
Waga17 kg18 kg19 kg
Maksymalne obciążenie120 kg120 kg120 kg
 

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 5 do 14 dni roboczych.

Producent: VITEA CARE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu
wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCOCOMFORT, MOBILEX,  MDHOFFCARRORMESAPATRONVERMEIREN, VITEA CARE. Wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.  W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:

W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

 • wózki inwalidzkie dziecięce;

 • wózki inwalidzkie ręczne;

 • wózki inwalidzkie aktywne;

 • wózki inwalidzkie elektryczne;

 • wózki inwalidzkie toaletowe;

 • wózki inwalidzkie stabilizujące.


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena wynosi niewiele? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie do wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków:

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ?

   Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE

Wózek Inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L VITEA CARE:
„Vitea Care” to jeden z najlepszych producentów wózków inwalidzkich na rynku. Wózek inwalidzki ręczny FORTE PLUS VCWK42L to innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku dla naszych niepełnosprawnych klientów. Dzięki niemu żadna podróż nie przyniesie użytkownikowi ani zmęczenia, ani przykrych niespodzianek.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,