Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [ VCWK9AL ] VITEA CARE Zobacz większe

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [ VCWK9AL ] VITEA CARE

Nowy produkt

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZm, ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy o składanej lekkiej aluminiowej ramie o konstrukcji krzyżakowej (podwójny krzyżak), miękkie nylonowe siedzisko i oparcie, miękka, gąbkowa poduszka, uchylne i demontowalne podnóżki z regulacją długości, podnóżki zaopatrzone w pasy zabezpieczające stopy.

Więcej szczegółów

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 1 122,00 zł

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [VCWK9AL] VITEA CARE

     Wózek inwalidzki FELIZ to aluminiowy pojazd o składanej konstrukcji krzyżakowej z optymalnymi standardami. Wyposażony w komplet pasów zabezpieczających użytkownika na wszelkie sposoby i posiada wiele możliwości regulacyjnych do indywidualnego ustawienia parametrów pojazdu wedle potrzeb klienta. Stabilny napęd tego wózka inwalidzkiego to zarówno bezobsługowe koła przednie, jak i demontowalny napęd tylny. Komfort podróży zapewniają uchylane podłokietniki i miękka poduszka na nylonowym siedzisku.
   Bezpieczeństwo to priorytet, dlatego ten model zawiera podwójny system hamulcowy przystępny dla kierującego oraz użytkownika. Zamów wózek inwalidzki FELIZ on-line i przekonaj się sam, jakie korzyści jeszcze czekają na ciebie z tym produktem od VITEA CARE! Wózek dostępny w platynowym kolorze ramy i z antyflipem.

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [VCWK9AL] VITEA CARE przeznaczenie:

   Wózek inwalidzki jest przeznaczony do ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy, spacerowy. Ten sprzęt jest optymalną opcją dla opiekuna oraz samego zainteresowanego ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo w czasie długich podróży.

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [VCWK9AL] VITEA CARE zalety:

 • pasy zabezpieczające stopy przed wypadnięciem;
 • aluminiowe ciągi;
 • regulowane podnóżki na długość;
 • nylonowe oparcie;
 • system szybkiego demontażu kół tylnych.


Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [ VCWK9AL ] VITEA CARE dane techniczne:Karta katalogowa

PRODUCENT: VITEA CARE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich aktywnych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich aktywnych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać wózki inwalidzkie aktywne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm:

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.

INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.


Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:

W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.


Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 – wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji


Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [ VCWK9AL ] VITEA CARE

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZ [ VCWK9AL ] VITEA CARE

Wózek inwalidzki, ręczny, aluminiowy FELIZm, ogólnego zastosowania dla osób niepełnosprawnych, domowy o składanej lekkiej aluminiowej ramie o konstrukcji krzyżakowej (podwójny krzyżak), miękkie nylonowe siedzisko i oparcie, miękka, gąbkowa poduszka, uchylne i demontowalne podnóżki z regulacją długości, podnóżki zaopatrzone w pasy zabezpieczające stopy.

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,