PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort MOBILEX

Nowy produkt

Classic Comfort MOBILEX
Ten składany krzyżakowo lekki wózek inwalidzki dzięki kołom na szybkozłączach i wyjmowanym boczkom jest bardzo łatwy do transportu. Odchylane oparcie (kąt odchylenia oparcia: do 90 stopni). Do tego świetnie stabilizuje tułów i głowę pacjenta. Dodatkowym zabezpieczeniem tego wózka dla osób niepełnosprawnych są hamulce dla osoby prowadzącej wózek inwalidzki.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kadra sklepu, która porusza się na wózkach inwalidzkich, poradzi CI w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjaliste, który dokona pomiaru. Zadzwoń 600 202 465.

Uwaga!
W celu ustalenia czasu realizacji prosimy o kontakt. 
Cena dotyczy wózka w wersji standardowej.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort Mobilex

Odchylane oparcie (kąt odchylenia oparcia: do 90 stopni). Ten składany krzyżakowo lekki wózek inwalidzki dzięki kołom na szybkozłączach i wyjmowanym boczkom jest bardzo łatwy do transportu. Do tego świetnie stabilizuje tułów i głowę pacjenta. Dodatkowym zabezpieczeniem tego wózka dla osób niepełnosprawnych są hamulce dla osoby prowadzącej wózek inwalidzki.

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort Mobilex przeznaczenie:

Przeznaczony głównie dla osób cierpiących na choroby neurologiczne, osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego modelu sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych, a także tych, którzy muszą bardzo często zmieniać pozycję z siedzącej na leżącą.Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort Mobilex zalety:

 • Komfort, który zapewniają zdejmowane, regulowane podnóżki z wyściełanym podparciem łydek

 • Jest to lekki i bezpieczny wózek inwalidzki standardowo wyposażony w hamulec dla prowadzącego

 • Konstrukcja składanego wózka inwalidzkiego sprawia, że jest on bezpieczny i stabilny, doskonale stabilizujący pozycję tułowia i głowy, co czyni ten model wózka dla niepełnosprawnych idealnym wyborem dla osób starszych

 • Wygodne oparcie z regulacją kąta nachylenia (maksymalny kąt nachylenia oparcia: 90 stopni)

 • Bardzo łatwy transport składanego wózka zapewniają koła na szybkozłączach i wyjmowane boczki, które bardzo ułatwiają codzienną eksploatację tego lekkiego wózka, a także zmianie pozycji pacjenta z leżącej na siedzącą

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort Mobilex dane techniczne:Do pobrania:

Producent: MobilexUWAGA: Produkt z wydłużonym czasem oczekiwania -o szczegóły pytaj telefonicznie. 
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ręcznych wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO.  Ręczne wózki inwalidzkie w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę (co ile lat przysługuje wózek inwalidzki? Jaki wózek wybrać i kupić? Jak załatwić wózek inwalidzki z nfz?). W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto inny asortyment i akcesoria do wózków.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA
Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej
 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ
 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:
W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:


Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK. Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś! Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.
Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.

Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych
 • Kod P.128wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci
 • Kod P.129wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci
 • Kod P.130wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji
 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?
Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


 
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort MOBILEX

Wózek inwalidzki specjalny Classic Comfort MOBILEX

Classic Comfort MOBILEX
Ten składany krzyżakowo lekki wózek inwalidzki dzięki kołom na szybkozłączach i wyjmowanym boczkom jest bardzo łatwy do transportu. Odchylane oparcie (kąt odchylenia oparcia: do 90 stopni). Do tego świetnie stabilizuje tułów i głowę pacjenta. Dodatkowym zabezpieczeniem tego wózka dla osób niepełnosprawnych są hamulce dla osoby prowadzącej wózek inwalidzki.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: