Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO

Nowy produkt

Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U
Wózek sanitarny na kółkach z funkcją toaletową zapewni Ci swobodę i ułatwi codzienną higienę. Dwie wersje wózka toaletowego posiadają dwa różne typy siedziska. W wersji FS 681 siedzisko jest pełne, zdejmowane z deską sedesową. Natomiast wersja wózka FS 681U posiada siedzisko z klinem wyciągane bez deski sedesowej.

Więcej szczegółów

Cena: 956,01 zł

Więcej informacji


kadra sklepu która porusza się na wózkach inwalidzkich, doradzi Ci w doborze wózka lub wyśle do Ciebie specjalistę który dokona pomiaru. Zadzwoń 600202465

Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO OPIS:

   Wózek sanitarny na kółkach z funkcją toaletową zapewni Ci swobodę i ułatwi codzienną higienę. Dwie wersje wózka toaletowego posiadają dwa różne typy siedziska. W wersji  FS 681 siedzisko  jest pełne,  zdejmowane z deską sedesową. Natomiast wersja wózka FS 681U posiada siedzisko z klinem wyciągane bez deski sedesowej. Niezależnie od wersji wózka dla osób niepełnosprawnych siedzisko jest wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na zabrudzenia i łatwego do dezynfekcji. Ponadto, wózek toaletowy jest wyposażony w wyjmowany pojemnik sanitarny ułatwiający codzienne korzystanie. Kola tylne wózka sanitarnego są pełne, gumowe, wyposażone w bardzo wytrzymale stalowe szprychy.

Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Wózek inwalidzki toaletowy przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Może być używany samodzielnie, lub z pomocą asystenta pacjenta. Stworzony głównie z myślą o osobach cierpiących na choroby neurologiczne i tych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Komfort tego wózka sanitarnego sprawa, że jest to idealny wybór także dla osób starszych.

Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO ZALETY:

 • Komfort zapewniają zarówno uchylne podnóżki jak i wygodne podłokietniki wersji długiej z funkcją uchylania

 • Konstrukcja wózka toaletowego na kółkach sprawia ze jest bezpieczny i stabilny, co czyni ten model idealnym wyborem dla osób starszych

 • Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia niezawodny hamulec postojowy, oraz taśma zabezpieczająca łydki

 • Wózek inwalidzki sanitarny posiada łatwe do dezynfekcji siedzisko oraz ciągi aluminiowe

Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Wersje wózka do wyboru: FS 681 lub FS 681U


 • Wózek inwalidzki toaletowy FS 681

 • Wózek inwalidzki toaletowy (siedzisko typu "U") FS 681 U

 • Rama: STALOWA

 • Hamulce dla osoby prowadzącej: NIE

 • Sposób składania wózka: SKŁADANY NA KRZYŻAKU

 • Funkcja regulacji środka ciężkości: NIE

 • Poduszka piankowa w zestawie: NIE

 • Poduszka do siedzenia w zestawie: NIE

 • Ciągi: ALUMINIUM

 • Łamane oparcie: NIE

 • Podnóżki: UCHYLNE 

 • Szybkozłączka: NIE

 •  Kieszeń na drobiazgi: NIE

 • Hamulec postojowy: TAK

 • Podłokietniki: Z FUNKCJĄ UCHYLANIA

 • Wózek odpowiedni dla osób po amputacji kończyn: NIE

 • Pas dla użytkownika: NIE

 • Kółka antywywrotna regulowane: NIE

 • Rodzaj kół tylnych: PEŁNE GUMOWE O ŚREDNICY 22"

 • Rodzaj kół przednich: ŚREDNICA 6"

 • Kolor ramy: SREBRNY-CHROM

 • Kolor tapicerki: CZARNY

 • Rodzaj wózka manualnego: WÓZEK RĘCZNY

 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

 • Możliwość składania: TAK

 • Waga wózka: 19,6 kg


Kod produktu: FS 681 / FS 681U

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Producent:
TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wózków inwalidzkich w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich aktywnych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać wózki inwalidzkie aktywne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: APCO, ARMEDICAL, COMFORT, E-VOOLT, LEVICARE, MEYRA, MOBILEX, MyWam, SUNRISE MEDICAL, TIMAGO.

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


INFORMATOR DLA PACJENTA- WÓZEK INWALIDZKI REFUNDACJA

Jak uzyskać dofinansowanie i jak załatwić wózek inwalidzki w 3 prostych krokach:

 • Udaj się na konsultacje do lekarza, posiadającego uprawnienia do wypisania zlecenia na zaopatrzenie w odpowiedni wózek dla osoby niepełnosprawnej

 • Następnie potrzebujesz potwierdzenia zlecenia na zaopatrzenie medyczne, więc wybierz się do najbliższego oddziału NFZ

 • Odwiedź sprawdzony sklep medyczny i zdecyduj się na odpowiedni dla siebie sprzęt medyczny.

 

Należy pamiętać, że można się ubiegać o dofinansowanie na wózki inwalidzkie różnego typu:

W sklepie HELPIK dostępne są wózki inwalidzkie takie jak:

 

Korzystna cena, łatwy zakup wózka i dobór akcesoriów tylko w sklepie HELPIK
Szukasz wózka inwalidzkiego, którego cena jest przystępna? Dobrze trafiłeś!
Tylko u nas dostaniesz wózek inwalidzki renomowanego producenta w niskiej cenie.

Oferujemy produkty i wyroby medyczne najwyższej jakości i szeroki asortyment artykułów medycznych wydawanych na zlecenie. Dla Twojego komfortu zawsze należy odpowiednio dobrać parametry wózka inwalidzkiego.

Pomożemy Ci znaleźć model wózka odpowiedni dla Ciebie. Jeśli chcesz zakupić dobrej jakości wózek, którego cena wynosi niewiele, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz wiele innych towarów. Sprzęt rehabilitacyjny i artykuły ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK. Zakupy w sklepie HELPIK to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.


Refundacja NFZ to sposób na obniżenie ceny wózka inwalidzkiego.

Refundacja NFZ - dofinansowanie wózka inwalidzkiego przysługuje na:

Kod NFZ- rodzaje wózków: 

 • Kod P.127 – wózek inwalidzki ręczny dla dorosłych

 • Kod P.128 – wózek inwalidzki ręczny dla niepełnosprawnych dzieci

 • Kod P.129 - wózek inwalidzki wykonany ze stopów lekkich z systemem szybkiego demontażu kół, wózek składany (aluminiowy), dla osób samodzielnie poruszających się na wózku inwalidzkim - dla dorosłych i dzieci

 • Kod P.130 – wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

 • Kod P.131 - wózek inwalidzki specjalny dziecięcy, wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, wózek stabilizujący plecy i głowę, wózek z funkcją pionizacji

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ ?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich, lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-09-24

Polecam wszystkim!!!

Kupiłem dla mojego dziadka wózek inwalidzki toaletowy FS 681 TIMAGO. Nie żałuję tego wyboru. Wózek jest bardzo wygodny, lekki, praktyczny i zwrotny. Warto nadmienić, że został wykonany z materiałów łatwych w utrzymaniu czystości, co moim zdaniem jest bardzo ważne w przypadku osób starszych. Wózek wyposażony jest w siedzisko zdejmowane w całości z deską sedesową. Posiada również wiaderko sanitarne, które może pełnić funkcję przenośnej toalety. Dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za rzeczowe porady i nieocenioną pomoc w wyborze tego modelu.

  Oceń 
  2019-09-09

  Gorąco polecam!!!

  Na stronie sklepu medycznego Helpik w Łańcucie znalazłem wózek inwalidzki sanitarny na kółkach. Zdecydowałem się na wersję FS 681 TIMAGO. Kupiłem go dla mojej babci. Wózek wyposażony jest w wygodne oparcie zapewniające osobie niepełnosprawnej maksymalny komfort. Kolejną jego zaletą są długie podłokietniki, które pozwalają swobodnie oprzeć ręce. Następne plusy tego modelu to gumowe pełne koła tylne z mocnymi stalowymi szprychami,co gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość i stabilność, siedzisko pełne zdejmowane z deską sedesową, pojemnik sanitarny znacznie ułatwiający wykonywanie czynności związanych z codzienną higieną i pielęgnacją. Poza tym świetnie sprawdza się w naszej łazience. Bardzo dziękuję!!!!

   Oceń 
   2019-08-29

   Gorąco polecam!!!

   Kupiłem dla mojej babci wózek inwalidzki toaletowy FS 681 TIMAGO. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. Wózek jest bezpieczny, zwrotny i wytrzymały. Znakomicie sprawdza się w naszej łazience. Jego dodatkową zaletą jest zdejmowane siedzisko z deską sedesową oraz pojemnik sanitarny znacznie ułatwiający wykonywanie czynności związanych z codzienną pielęgnacją, co moim zdaniem jest dosyć ważne w przypadku osób starszych. Sklep medyczny Helpik w Łańcucie jest naprawdę godny polecenia!!!

    Oceń 
    2019-08-28

    Gorąco polecam!!!

    Pół roku temu kupiłem dla mojego dziadka wózek inwalidzki toaletowy FS 681 TIMAGO. Nie żałuję wyboru. Wózek jest poręczny, zwrotny, wytrzymały, a przede wszystkim lekki. Można nim wjechać do wąskiej, ciasnej łazienki. Wózek wyposażony jest również w zdejmowane siedzisko z deską sedesową oraz wiaderko sanitarne znacznie ułatwiające wykonywanie czynności związanych z codzienną pielęgnację. Dziękuję pracownikom sklepu medycznego Helpik w Łańcucie za praktyczne porady i profesjonalną obsługę.

     Oceń 
     2019-07-23

     Gorąco polecam!!!

     Szukając odpowiedniego wózka inwalidzkiego dla mojego dziadka, który ma już coraz większe problemy z samodzielnym poruszaniem się, zdecydowałem się na zakup modelu FS 681 TIMAGO. Wózek posiada zdejmowane siedzisko z deską sedesową, co znacznie ułatwia codzienną higienę. Poza tym jest lekki, wygodny, prosty w obsłudze. Zapewnia także dużą mobilność przy małym nakładzie energii.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO

      Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U TIMAGO

      Wózek inwalidzki toaletowy FS 681 / FS 681U
      Wózek sanitarny na kółkach z funkcją toaletową zapewni Ci swobodę i ułatwi codzienną higienę. Dwie wersje wózka toaletowego posiadają dwa różne typy siedziska. W wersji FS 681 siedzisko jest pełne, zdejmowane z deską sedesową. Natomiast wersja wózka FS 681U posiada siedzisko z klinem wyciągane bez deski sedesowej.

      26 Inne produkty w tej samej kategorii: