Warning: scandir(/home/dawido29/domains/helpik24.pl/public_html/themes/default-bootstrap/cache/ie9): failed to open dir: No such file or directory in /home/dawido29/domains/helpik24.pl/public_html/classes/Media.php on line 628

Warning: scandir(): (errno 2): No such file or directory in /home/dawido29/domains/helpik24.pl/public_html/classes/Media.php on line 628

Warning: array_diff(): Argument #1 is not an array in /home/dawido29/domains/helpik24.pl/public_html/classes/Media.php on line 628

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/dawido29/domains/helpik24.pl/public_html/classes/Media.php on line 628
Wózki inwalidzkie • SKLEP INTERNETOWY I STACJONARNY • REFUNDACJA NFZ! - HELPIK Sklep Medyczny

Katalog

Włączone filtry:
  Rozmiar kół tylnich
  Rozmiar kół przednich
  Rozmiar wózków PATRON
  Regulacja kąta podnóżków
  Podłokietnik
  Głębokość siedziska
  Wysokość siedziska
  Wysokość oparcia
  Kolor TIMAGO
  Kolory wózków COMFORT
  Kolory OGÓLNIE
  Szerokość VERMEIREN
  Atrybuty Mobilex
  Rozmiar siedziska Mobilex
  Kolor tapicerki VERMEIREN
  Inwersja wózka Vitea Care

  Newsletter

  WÓZKI INWALIDZKIE

  Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i...

  Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i rodzajów wózków, takich jak:

  - wózki inwalidzkie ręczne

  - wózki inwalidzkie aktywne

  - wózki inwalidzkie dziecięce

  - wózki inwalidzkie stabilizujące

  - wózki inwalidzkie elektryczne

  - wózki inwalidzkie toaletowe

  Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich nie sprawiało żadnych trudności i nie zagrażało naszemu bezpieczeństwu. Główni producenci: ANTAR, VERMEIREN, COMFORT, THUSANE, TIMAGO, MOBLIEX, OFFCARR, MDH, APCO, ORMESA, PATRON.

  Więcej

  WÓZKI INWALIDZKIE Jest 329 produktów.

  Podkategorie

  • Wózki inwalidzkie ręczne

   Wygodne, lekkie, składane wózki inwalidzkie z napędem ręcznym. Prezentujemy bogatą ofertę i wysokiej klasy wózki inwalidzkie ręczne.

   Główni producenci to: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich ręcznych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie aktywne

   Wózki inwalidzkie aktywne stworzono dla pacjentów, którzy lubią ruch i nie chcą rezygnować z różnego rodzaju aktywności. Wygodne pojazdy umożliwiające bezproblemowe poruszanie się w przestrzeni miejskiej.

   Klienci doceniają zwłaszcza wózki firm: OFFCARRMDH i APCO.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich aktywnych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie dziecięce

   Nowoczesne i wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

   Popularni producenci to: ANTAR, APCO, COMFORT, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRONVERMEIREN.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich dziecięcych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie stabilizujące

   Komfortowe, specjalne wózki inwalidzkie, stabilizujące pozycję głowy i pleców użytkownika. Wózek inwalidzki stabilizujący jest przeznaczony w szczególności dla pacjentów z chorobami neurologicznymi.

   Produkowane przez firmy: TIMAGO, MOBILEX, ANTAR.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich stabilizujących na rynku!

  • Wózki inwalidzkie elektryczne

   Lekkie i nowoczesne wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym, o różnym zasięgu i możliwej prędkości poruszania się. Gwarantowane maksymalne poczucie komfortu w trakcie jazdy.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich elektrycznych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie toaletowe

   Toaletowe wózki inwalidzkie to pomoc w codziennych potrzebach, takich jak toaleta lub kąpiel. Mają na celu ułatwienie codziennej higieny użytkownika.

   Przedstawiamy produkty firm: MOBILEX, TIMAGO, ANTAR.

   Najniższe ceny wózków prysznicowych na kółkach na rynku!

  • Skutery Inwalidzkie elektryczne
        Skuter inwalidzki elektryczny daje osobom niepełnosprawnym, starszym czy chorym możliwość pokonywania długich dystansów. Umożliwia samodzielne funkcjonowanie i sprawne przemieszczanie się na co dzień.
   • Standardowe skutery elektryczne dla niepełnosprawnych.
   • Kompaktowe skutery inwalidzkie (mieszczące się w bagażniku auta).

   Elektryczny skuter inwalidzki to rozwiązanie zapewniające niepełnosprawnemu użytkownikowi nie tylko bezpieczeństwo i komfort poruszania się, ale także niezależność.

  • Wózki inwalidzkie sportowe
   Wózki inwalidzkie sportowe, przeznaczone są przede wszystkim do uprawiania sportu przez niepełnosprawnych sportowców. Są dynamiczne oraz zwrotne. Posiadają wzmocnioną konstrukcją, która chroni przed uszkodzeniem wózka i zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich użytkownikom. Dzięki temu, uprawianie takich sportów jak koszykówka, rugby, tenis, szermierka oraz taniec są możliwe. Oferowane modele wózków nadają się, zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Przedstawiamy produkty firm: GTM i Najniższe ceny sportowych wózków inwalidzkich na rynku!
  na stronę
  Pokazuje 1 - 9 z 329 elementów
  • 6 Opinie

   WÓZEK TOALETOWY TRANSPORTOWY FS 692 TIMAGO OPIS: Wygodny i solidny inwalidzki wózek toaletowy transportowy, który ułatwi Ci codzienną higienę. Wózek toaletowy jest wyposażony w pojemnik sanitarny znajdujący się pod siedziskiem oraz cztery obrotowe koła, dzięki którym można najeżdżać na sedes.

   334,00 zł
  • 3 Opinie

   Ten specjalistyczny wózek inwalidzki jest sprzętem pomocniczym ułatwiającym wykonywanie czynności toaletowych. Toaletowy wózek inwalidzki zbudowany z malowanej, stalowej ramy. Wózek można złożyć i jest łatwy w przenoszeniu. Posiada miękkie siedzisko w kolorze czarnym. Wysokość siedziska umożliwia najazd na sedes. Wózek jest wyposażony w podłokietniki,...

   356,00 zł
  • 1 Opinie

   Wózek inwalidzki stalowy REGULAR AR-405jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych.Regular jest nowoczesnym wózkiem stalowym wykonanym przy zastosowaniu zaawansowanych technologii, posiadającym praktyczne i funkcjonalne wyposażenie standardowe.

   408,00 zł
  • Wózek inwalidzki stalowy H011 B TIMAGO Wózek inwalidzki wykonany ze stalowej ramy malowanej proszkowo. Posiada wytrzymałe siedzisko nylonowo – bawełniane,oraz podłokietniki zapewniające comfort I wygode. Wózek inwalidzki ręczny TIMAGO posiada pompowane koła 24” z wygodnymi plastikowymi ciągami oraz przednie, pełne koła 8x2” wykonane z wytzrymałego...

   419,00 zł
  • BASIC VWCK43B VITEA CARE Vitea Care to jeden z najlepszych producentów wózków inwalidzkich na rynku. Wózek inwalidzki ręczny BASIC (VWCK43b) to wygoda w najwyższym wydaniu. Dołączone do sprzętu inwalidzkiego miękkie podłokietniki i regulowane podnóżki dbają o wysoką jakość poczucia wygody w czasie użytkowania. Srebrna rama ze stali oraz czarna tapicerka...

   441,00 zł
  • 15 Opinie

   New Classic MOBILEXRęczny wózek inwalidzki wykonany ze stali chromowo-molibdenowej, oparty na ramie krzyżakowej malowanej proszkowo. Jest to wózek o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, ręczny wózek inwalidzki posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać.

   449,00 zł
  • Wózek toaletowy stalowy z wiaderkiem HCDAWózek inwalidzki z funkcją toaletową zapewni Ci swobodę i ułatwi codzienną higienę. Niezależnie od wersji wózek posiada miękkie czarne siedzisko, które jest wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na zabrudzenia i łatwego do dezynfekcji. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji wózek toaletowy umożliwia łatwy najazd na...

  • 11 Opinie

   Jest to klasyczny wózek inwalidzki o nowoczesnej konstrukcji zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Ponadto, inwalidzki wózek posiada wiele udogodnień, dzięki którym będziesz się mógł wygodnie przemieszczać. Dzięki swojej konstrukcji ten wózek inwalidzki zapewnia dużą mobilność użytkownika, nawet przy niskim nakładzie energii. Dzięki wyposażeniu w...

   468,00 zł
  • CRUISER 1 REHA Stabilny i wytrzymały wózek inwalidzki zapewniający bezpieczeństwo poruszania się niemalże w każdych warunkach. Można go używać zarówno w pomieszczeniach, jak i w otwartym terenie. Szerokie koła przednie zapewniają mobilność i większą stabilność w przypadku poruszania się poza utwardzonymi drogami. Bezpieczeństwo zwiększają także odblaski,...

   468,00 zł
  Pokazuje 1 - 9 z 329 elementów