WÓZKI INWALIDZKIE

Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli ...

Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i rodzajów wózków, takich jak:

- wózki inwalidzkie ręczne

- wózki inwalidzkie aktywne

- wózki inwalidzkie dziecięce

- wózki inwalidzkie stabilizujące

- wózki inwalidzkie elektryczne

- wózki inwalidzkie toaletowe

Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich nie sprawiało żadnych trudności i nie zagrażało naszemu bezpieczeństwu. Główni producenci: ANTAR, VERMEIREN, COMFORT, THUSANE, TIMAGO, MOBLIEX, OFFCARR, MDH, APCO, ORMESA, PATRON.

Więcej

WÓZKI INWALIDZKIE Jest 666 produktów.

Podkategorie

 • Wózki inwalidzkie ręczne

  Wygodne, lekkie, składane wózki inwalidzkie z napędem ręcznym. Prezentujemy bogatą ofertę i wysokiej klasy wózki inwalidzkie ręczne.

  Główni producenci to: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN.

  Najniższe ceny wózków inwalidzkich ręcznych na rynku!

 • Wózki inwalidzkie aktywne

  Wózki inwalidzkie aktywne stworzono dla pacjentów, którzy lubią ruch i nie chcą rezygnować z różnego rodzaju aktywności. Wygodne pojazdy umożliwiające bezproblemowe poruszanie się w przestrzeni miejskiej.

  Klienci doceniają zwłaszcza wózki firm: OFFCARRMDH i APCO.

  Najniższe ceny wózków inwalidzkich aktywnych na rynku!

 • Wózki inwalidzkie dziecięce

  Nowoczesne i wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

  Popularni producenci to: ANTAR, APCO, COMFORT, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRONVERMEIREN.

  Najniższe ceny wózków inwalidzkich dziecięcych na rynku!

 • Wózki inwalidzkie stabilizujące

  Komfortowe, specjalne wózki inwalidzkie, stabilizujące pozycję głowy i pleców użytkownika. Wózek inwalidzki stabilizujący jest przeznaczony w szczególności dla pacjentów z chorobami neurologicznymi.

  Produkowane przez firmy: TIMAGO, MOBILEX, ANTAR.

  Najniższe ceny wózków inwalidzkich stabilizujących na rynku!

 • Wózki inwalidzkie elektryczne

  Lekkie i nowoczesne wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym, o różnym zasięgu i możliwej prędkości poruszania się. Gwarantowane maksymalne poczucie komfortu w trakcie jazdy.

  Najniższe ceny wózków inwalidzkich elektrycznych na rynku!

 • Wózki inwalidzkie toaletowe

  Toaletowe wózki inwalidzkie to pomoc w codziennych potrzebach, takich jak toaleta lub kąpiel. Mają na celu ułatwienie codziennej higieny użytkownika.

  Przedstawiamy produkty firm: MOBILEX, TIMAGO, ANTAR.

  Najniższe ceny wózków prysznicowych na kółkach na rynku!

 • Skutery Inwalidzkie elektryczne
       Skuter inwalidzki elektryczny daje osobom niepełnosprawnym, starszym czy chorym możliwość pokonywania długich dystansów. Umożliwia samodzielne funkcjonowanie i sprawne przemieszczanie się na co dzień.
  • Standardowe skutery elektryczne dla niepełnosprawnych.
  • Kompaktowe skutery inwalidzkie (mieszczące się w bagażniku auta).

  Elektryczny skuter inwalidzki to rozwiązanie zapewniające niepełnosprawnemu użytkownikowi nie tylko bezpieczeństwo i komfort poruszania się, ale także niezależność.

 • Wózki inwalidzkie sportowe
  Wózki inwalidzkie sportowe, przeznaczone są przede wszystkim do uprawiania sportu przez niepełnosprawnych sportowców. Są dynamiczne oraz zwrotne. Posiadają wzmocnioną konstrukcją, która chroni przed uszkodzeniem wózka i zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich użytkownikom. Dzięki temu, uprawianie takich sportów jak koszykówka, rugby, tenis, szermierka oraz taniec są możliwe. Oferowane modele wózków nadają się, zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Przedstawiamy produkty firm: GTM i Najniższe ceny sportowych wózków inwalidzkich na rynku!
 • Przystawki elektryczne do wózków inwalidzkich
  Dodaj do wózka ręcznego funkcje, które posiadają wózki elektryczne! W łatwy i szybko sposób poprzez dodanie przystawki elektrycznej.
 • Wózki spacerowe dla dorosłych

  Wózki spacerowe dla dorosłych to specjalistyczne urządzenia medyczne, zaprojektowane tak, aby ułatwić osobom z ograniczoną mobilnością przemieszczanie się na krótsze dystanse. Są one idealne dla osób starszych, z niepełnosprawnościami lub tymczasowymi problemami z chodzeniem. W zależności od modelu, wózki te mogą oferować różne funkcje, takie jak regulowana wysokość rączek, koła z amortyzacją, a nawet miejsca na przechowywanie drobnych przedmiotów.

  Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie modele wózków są objęte refundacją, a wielkość dofinansowania może być różna w zależności od konkretnej sytuacji medycznej i dostępnych środków. Niektóre wózki mogą być całkowicie refundowane, podczas gdy inne wymagają dopłaty z własnej kieszeni. 

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 666 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 666 elementów