Katalog

Włączone filtry:
  Rozmiar kół tylnich
  Rozmiar kół przednich
  Rozmiar wózków PATRON
  Regulacja kąta podnóżków
  Podłokietnik
  Głębokość siedziska
  Wysokość oparcia
  Kolor produktów TIMAGO
  Kolory wózków COMFORT
  Kolory produktu OGÓLNIE
  Szerokość produktu VERMEIREN
  Kolory produktów Mobilex
  Kolor tapicerki VERMEIREN

  Newsletter

  WÓZKI INWALIDZKIE

  Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i...

  Kategoria wózków inwalidzkich zawiera szeroką gamę wielu rodzajów i modeli wózków. Od najzwyklejszych, ręcznych, po elektryczne, toaletowe itp. Każdy z nich powinien być idealnie dopasowany do osoby go użytkującej, tak aby czuła się ona na nim nie tylko komfortowo, ale przede wszystkim bezpiecznie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli i rodzajów wózków, takich jak:

  - wózki inwalidzkie ręczne

  - wózki inwalidzkie aktywne

  - wózki inwalidzkie dziecięce

  - wózki inwalidzkie stabilizujące

  - wózki inwalidzkie elektryczne

  - wózki inwalidzkie toaletowe

  Wszystkie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich nie sprawiało żadnych trudności i nie zagrażało naszemu bezpieczeństwu. Główni producenci: ANTAR, VERMEIREN, COMFORT, THUSANE, TIMAGO, MOBLIEX, OFFCARR, MDH, APCO, ORMESA, PATRON.

  Więcej

  WÓZKI INWALIDZKIE Jest 237 produktów.

  Podkategorie

  • Wózki inwalidzkie ręczne

   Wygodne, lekkie, składane wózki inwalidzkie z napędem ręcznym. Prezentujemy bogatą ofertę i wysokiej klasy wózki inwalidzkie ręczne.

   Główni producenci to: ANTAR, COMFORT, MOBILEX, THUASNE, TIMAGO, VERMEIREN.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich ręcznych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie aktywne

   Wózki inwalidzkie aktywne stworzono dla pacjentów, którzy lubią ruch i nie chcą rezygnować z różnego rodzaju aktywności. Wygodne pojazdy umożliwiające bezproblemowe poruszanie się w przestrzeni miejskiej.

   Klienci doceniają zwłaszcza wózki firm: OFFCARRMDH i APCO.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich aktywnych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie...

   Nowoczesne i wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

   Popularni producenci to: ANTAR, APCO, COMFORT, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRONVERMEIREN.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich dziecięcych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie...

   Komfortowe, specjalne wózki inwalidzkie, stabilizujące pozycję głowy i pleców użytkownika. Wózek inwalidzki stabilizujący jest przeznaczony w szczególności dla pacjentów z chorobami neurologicznymi.

   Produkowane przez firmy: TIMAGO, MOBILEX, ANTAR.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich stabilizujących na rynku!

  • Wózki inwalidzkie...

   Lekkie i nowoczesne wózki inwalidzkie o napędzie elektrycznym, o różnym zasięgu i możliwej prędkości poruszania się. Gwarantowane maksymalne poczucie komfortu w trakcie jazdy.

   Najniższe ceny wózków inwalidzkich elektrycznych na rynku!

  • Wózki inwalidzkie...

   Toaletowe wózki inwalidzkie to pomoc w codziennych potrzebach, takich jak toaleta lub kąpiel. Mają na celu ułatwienie codziennej higieny użytkownika.

   Przedstawiamy produkty firm: MOBILEX, TIMAGO, ANTAR.

   Najniższe ceny wózków prysznicowych na kółkach na rynku!

  • Skutery Inwalidzkie...
        Skuter inwalidzki elektryczny daje osobom niepełnosprawnym, starszym czy chorym możliwość pokonywania długich dystansów. Umożliwia samodzielne funkcjonowanie i sprawne przemieszczanie się na co dzień.
   • Standardowe skutery elektryczne dla niepełnosprawnych.
   • Kompaktowe skutery inwalidzkie (mieszczące się w bagażniku auta).

   Elektryczny skuter inwalidzki to rozwiązanie zapewniające niepełnosprawnemu użytkownikowi nie tylko bezpieczeństwo i komfort poruszania się, ale także niezależność.

  • Wózki inwalidzkie...
   Wózki inwalidzkie sportowe, przeznaczone są przede wszystkim do uprawiania sportu przez niepełnosprawnych sportowców. Są dynamiczne oraz zwrotne. Posiadają wzmocnioną konstrukcją, która chroni przed uszkodzeniem wózka i zapewnia komfort i bezpieczeństwo ich użytkownikom. Dzięki temu, uprawianie takich sportów jak koszykówka, rugby, tenis, szermierka oraz taniec są możliwe. Oferowane modele wózków nadają się, zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Przedstawiamy produkty firm: GTM i Najniższe ceny sportowych wózków inwalidzkich na rynku!
  na stronę
  Pokazuje 1 - 9 z 237 elementów
  • Wózek inwalidzki dla dzieci Ormesa Clip PATRONo nowoczesnym wyglądzie, przeznaczony dla niepełnosprawnych dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową. Składa się w „parasolkę”, w standardzie jest regulowany na wysokość podnóżek i trójpozycyjne oparcie. Siedzisko jak i oparcie wyposażone jest w stalki usztywniające.

   4 200,00 zł
  • 1 Opinie

   Ormesa New NovusWózek spacerowy przeznaczony dla dzieci niepełnosprawnych z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Możliwa jest stopniowa regulacja oparcia i siedziska, podnóżek regulowany jest na wysokość. Koła mocowane są w systemie szybkozłącza, co umożliwia łatwy transport wózka. Szeroki wybór akcesoriów do specjalnego wózka...

   7 500,00 zł
  • New Bug ORMESADziecięcy, bardzo zwrotny i funkcjonalny wózek inwalidzki. W tym modelu istnieje możliwość odwrócenia siedziska w stronę osoby, która prowadzi wózek. Takie rozwiązanie zwiększa łatwość codziennego korzystania, funkcjonalność  podnoszą takie ulepszenia wózka jak: zmiana szerokości i głębokości siedziska oraz regulowane na wysokość oparcie.

   8 260,00 zł
  • Ormesa Obi Wygodny, trwały specjalny dziecięcy wózek inwalidzki zapewni Twojemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny spacerowy wózek inwalidzki do poruszania się na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ten specjalny wózek inwalidzki dla dzieci jest wózkiem o kompaktowych rozmiarach co sprawia, że jest lekkim wózkiem łatwy do przenoszenia.

   4 375,00 zł
  • Dixie Plus PATRON Wygodny, trwały specjalny dziecięcy wózek inwalidzki zapewni Twojemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny spacerowy wózek inwalidzki do poruszania się na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ten specjalny wózek inwalidzki dla dzieci jest wózkiem o kompaktowych rozmiarach co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia. Dixie jest...

   2 375,00 zł
  • 3 Opinie

   Wózek inwalidzki dla dzieci TOM 4 Classic PATRON: Składany spacerowy dziecięcy wózek inwalidzki. Wyposażony w wytrzymałe koła, które ułatwiają poruszanie się wózkiem po nierównym terenie. Jego atutem jest niezwykle wygodna i bezpieczna dla dziecka konstrukcja. Wózek inwalidzki przeznaczony dla dzieci cierpiących na choroby neurologiczne, MPD, przepukliną...

   2 625,00 zł
  • Corzo X-Country PATRON Dziecięca spacerówka z możliwością złożenia się w „parasolkę.” Posiada regulowany podnóżek. Wózek spacerowy inwalidzki dla dzieci jest wyposażony standardowo w 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Ten model kompaktowego wózka dziecięcego łatwo się składa nawet w przypadku maksymalnego obciążenia, co ułatwia transport. Wózek...

   3 562,50 zł
  • Venus ELITEWózek inwalidzki aktywny Venus Elite OFFCARR jest to wózek rehabilitacyjny przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych po urazach rdzenia kręgowego. Venus to aktywny wózek inwalidzki ze sztywną ramą z tytanu, systemem szybkiego odpinania kół tylnych – szybkozłącza, regulacją naprężenia tkaniny oparcia, regulacją wysokości tyłu siedziska,...

   9 322,00 zł
  • Wózek inwalidzki aktywny Venus OFFCARR jest to wózek rehabilitacyjny przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych po urazach rdzenia kręgowego. Venus to aktywny wózek inwalidzki ze sztywną ramą z tytanu, systemem szybkiego odpinania kół tylnych – szybkozłącza, regulacją naprężenia tkaniny oparcia, regulacją wysokości tyłu siedziska, regulacją wysokości...

   7 859,26 zł
  Pokazuje 1 - 9 z 237 elementów