Katalog

Włączone filtry:
  Rozmiar podkładów
  Rozmiar produktów THUASNE
  Rozmiar materaca
  Wymiary produktów HALCAMP
  Wymiary produktów RENA

  Newsletter

  ARTYKUŁY PRZECIWODLEŻYNOWE

  W naszej ofercie posiadamy serię produktów o działaniu przeciwodleżynowym, stosowanych zarówno w profilaktyce jak i leczeniu odleżyn. Proponujemy Państwu wyjątkowo skuteczne rozwiązania pozwalające nie tylko goić odleżyny, ale i zapewniać maksymalną ochronę przed ich powstawaniem. Do artykułów przeciwodleżynowych możemy zaliczyć: poduszkę przeci...

  W naszej ofercie posiadamy serię produktów o działaniu przeciwodleżynowym, stosowanych zarówno w profilaktyce jak i leczeniu odleżyn. Proponujemy Państwu wyjątkowo skuteczne rozwiązania pozwalające nie tylko goić odleżyny, ale i zapewniać maksymalną ochronę przed ich powstawaniem. Do artykułów przeciwodleżynowych możemy zaliczyć: poduszkę przeciwodleżynową pod głowę, poduszki pod pośladki, podkładki pod pośladki lub pod pięty.

  W naszej ofercie posiadamy:

  - materace i poduszki przeciwodleżynowe

  - krążek przeciwodleżynowy gumowy

  - rozpórki przeciwodleżynowy

  - osłony przeciwodleżynowe

  - środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe

  Producenci: ANTAR, HALCAMPPOFAM– JEDNOŚĆ, REHA FUND, RENA, ROHO, THUASNE, TIMAGO i FOREST TOSARA.

  Więcej

  ARTYKUŁY PRZECIWODLEŻYNOWE Jest 117 produktów.

  Podkategorie

  • Materace i poduszki...

   Materace oraz poduszki przeciwodleżynowe przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają problem z odleżynami. Produkty te zapewniają komfort w codziennym funkcjonowaniu i zapobiegają w tworzeniu się odleżyn. W naszej ofercie posiadamy poduszki przeciwodleżynowe do wózka inwalidzkiego.

   W naszej ofercie znajdą państwo produkty takich firma jak: ANTAR, HALCAMP, POFAM-JEDNOŚĆ, REHA FUND, RENA, ROHO, THUASNE i TIMAGO.

   Najtańsze materace i poduszki przeciwodleżynowe na rynku!

  • Krążki, rozpórki,...

   Krążki, rozpórki oraz osłony przeciwodleżynowe to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Krążek przeciwodleżynowy gumowy idealnie dopasowuje się do odpowiedniej części ciała, co pozwala zapobiec powstawaniu odleżyn. Wyróżniamy osłony przeciwodleżynowe na pięty, krążki pod pięty, podkładki pod pięty, plastry pod piety.

   Wśród nich najpopularniejsze są produkty bardzo znanych firm: RENAREHA FUNDANTAR.

   Najtańsze krążki, rozpórki, osłony przeciwodleżynowe na rynku!

  • Środki pielęgnacyjne...

   Kosmetyki przeciwodleżynowe służą do codziennej pielęgnacji osób cierpiących na odleżyny. Do najpopularniejszych preparatów zaliczmy następujące produkty: olejki do pielęgnacji skóry, płyny pielęgnacyjne do ciała oraz kremy przeciwodleżynowe.

   Najchętniej kupowane są produkty firm: ANTARi FOREST TOSARA.

   Najtańsze środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe na rynku!

  na stronę
  Pokazuje 1 - 9 z 117 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 117 elementów