ARTYKUŁY PRZECIWODLEŻYNOWE

W naszej ofercie posiadamy serię produktów o działaniu przeciwodleżynowym, stosowanych zarówno w profilaktyce jak i leczeniu odleżyn. Proponujemy Państwu wyjątkowo skuteczne rozwiązania pozwalające nie tylko goić odleżyny, ale i zapewniać maksymalną ochronę przed ich powstawaniem. Do artykułów przeciwodleżynowych możemy zaliczyć: poduszkę przeci...

W naszej ofercie posiadamy serię produktów o działaniu przeciwodleżynowym, stosowanych zarówno w profilaktyce jak i leczeniu odleżyn. Proponujemy Państwu wyjątkowo skuteczne rozwiązania pozwalające nie tylko goić odleżyny, ale i zapewniać maksymalną ochronę przed ich powstawaniem. Do artykułów przeciwodleżynowych możemy zaliczyć: poduszkę przeciwodleżynową pod głowę, poduszki pod pośladki, podkładki pod pośladki lub pod pięty.

W naszej ofercie posiadamy:

- materace i poduszki przeciwodleżynowe

- krążek przeciwodleżynowy gumowy

- rozpórki przeciwodleżynowy

- osłony przeciwodleżynowe

- środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe

Producenci: ANTAR, HALCAMPPOFAM– JEDNOŚĆ, REHA FUND, RENA, ROHO, THUASNE, TIMAGO i FOREST TOSARA.

Więcej

ARTYKUŁY PRZECIWODLEŻYNOWE Jest 235 produktów.

Podkategorie

 • Materace i poduszki przeciwodleżynowe

  Materace oraz poduszki przeciwodleżynowe przeznaczone są dla wszystkich osób, które mają problem z odleżynami. Produkty te zapewniają komfort w codziennym funkcjonowaniu i zapobiegają w tworzeniu się odleżyn. W naszej ofercie posiadamy poduszki przeciwodleżynowe do wózka inwalidzkiego.

  W naszej ofercie znajdą państwo produkty takich firma jak: ANTAR, HALCAMP, POFAM-JEDNOŚĆ, REHA FUND, RENA, ROHO, THUASNE i TIMAGO.

  Najtańsze materace i poduszki przeciwodleżynowe na rynku!

 • Krążki, rozpórki, osłony przeciwodleżynowe

  Krążki, rozpórki oraz osłony przeciwodleżynowe to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Krążek przeciwodleżynowy gumowy idealnie dopasowuje się do odpowiedniej części ciała, co pozwala zapobiec powstawaniu odleżyn. Wyróżniamy osłony przeciwodleżynowe na pięty, krążki pod pięty, podkładki pod pięty, plastry pod piety.

  Wśród nich najpopularniejsze są produkty bardzo znanych firm: RENAREHA FUNDANTAR.

  Najtańsze krążki, rozpórki, osłony przeciwodleżynowe na rynku!

 • Środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe

  Kosmetyki przeciwodleżynowe służą do codziennej pielęgnacji osób cierpiących na odleżyny. Do najpopularniejszych preparatów zaliczmy następujące produkty: olejki do pielęgnacji skóry, płyny pielęgnacyjne do ciała oraz kremy przeciwodleżynowe.

  Najchętniej kupowane są produkty firm: ANTARi FOREST TOSARA.

  Najtańsze środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe na rynku!

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 235 elementów