Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 + pokrowiec VERMEIREN

5947

Nowy produkt

   ADJUSTER O2 to poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo-stabilizacyjna przeznaczona dla osób z deformacją kręgosłup, jak również dla osób z wysokim stopniem ryzyka odleżynowego (IV stopień EPUAP).

Więcej szczegółów

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 1 136,00 zł

Więcej informacji

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 VERMEIREN OPIS:

   Układ komór i budowa Adjustera O2 powoduje, że jest idealna dla osób z  asymetrycznymi postawami i przy amputacjach kończyn. Automatycznie koryguje niewielkie skręcenia miednicy i pozwala na indywidualne dopasowanie powierzchni nawet do ekstremalnych deformacji kręgosłupa. Kiedy szukasz wysokiego poziomu komfortu, optymalnej ochrony i stabilności skóry Adjuster O2 jest zawsze dobrym wyborem. Konstrukcja umożliwia całkowite zanurzenie, równomiernie rozkłada ciśnienie i zapobiega przesuwaniu się do przodu, minimalizując siły ścinające.

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 VERMEIREN ZALETY:

 • W CAŁOŚCI DAJĄCA SIĘ PRAĆ W PRALCE

   Z higienicznego punktu widzenia, bardzo ważne jest, że poduszkę można wyprać. Zwłaszcza w przypadkach gdzie występuje nietrzymanie moczu. Utrudnieniem jest  konieczność usuwania zawartości poduszki przed praniem. Nowa poduszka ADJUSTER O2 pozwala umieścić ją w pralce w całości. Komórki SmartCells, które wypełniają poduszkę, nie muszą być usuwane przed praniem. Dlatego poduszka jest idealna do stosowania w domach pomocy społecznej oraz dla  każdego, kto wymaga maksymalnej czystości poduszki. Poduszka ADJUSTER O2 jest pierwszą poduszką, którą można prać w całości w pralkach bez używania specjalnych worków do prania. • 100% ODDYCHALNOŚCI I WENTYLACJI

   Otwarta struktura poduszki ADJUSTER O2 zapewnia 100% oddychalności i wentylacji. Korzystanie z oddychającej poduszki poprawia kontrolę temperatury i wilgotności, zwiększa wygodę, zmniejsza działanie tarcia i sił ścinających na deformowanie tkanki, co zmniejsza ryzyko powstania odleżyn.

 • EFEKT  PUDŁA

   Poduszka posiada zamek błyskawiczny pośrodku, To pozwala na lepsze zachowanie swojej objętość, co zatem wpływa na zwiększenie wsparcia i zmniejsza ryzyko wyślizgiwania się komórek SmartCells spod użytkownika. Efekt Pudła pozwala również terapeutom dostosować ilość komórek (dosypywanie lub usypywanie, tylko wtedy, gdy jest to konieczne), gdy użytkownik pozostaje w pozycji siedzącej na poduszce.

 • UNIKALNA KONSTRUKCJA

   ADJUSTER O2 składa się z 5 komór, każda spełniająca własną funkcję. Dzięki unikalnej konstrukcji poduszka zapewnia skuteczny rozkład ciśnienia, co czyni z niej idealną przeciwodleżynową poduszką, ale również korekcyjną przy deformacjach. Anatomicznie ukształtowana powierzchnia siedziska zapewnia wysoki poziom stabilizacji i wspierania optymalnego pozycję siedzenia. Komórki SmartCells posiadają specyficzny kształt i budowę, który w sposób optymalny zapewnia skuteczność. Od października 2017 mają dożywotnią gwarancję wytrzymałościową. • WYGODNA PĘTELKA DO SUSZENIA

   Z tyłu poduszki jest specjalna pętelka. Używa się jej do powieszenia poduszki ADJUSTER O2 w celu wysuszenia po wypraniu. Pętelka również pełni inną dodatkową rolę, pozwala na prawidłowe założenie wierzchniego pokrowca na poduszkę i na orientowanie się gdzie jest tył poduszki a gdzie przód.

 • SPECJALNY POKROWIEC WIERZCHNI O2

   Poduszka ADJUSTER O2 jest dostarczana  z dwoma wierzchnimi pokrowcami. Wykonane są z oddychającego, elastycznego materiału i obejmują tylko górną część poduszki wózka inwalidzkiego. Spód poduszki pozostaje całkowicie otwarty, aby umożliwić poduszce przewiewność w sposób ciągły. Oznacza to optymalną wentylację i wygodę dla użytkownika. Dostarczane są dwa pokrowce — zawsze jeden będzie czysty.


Poduszki ADJUSTER O2 występują w dwóch grubościach 6 cm i 10 cm.

 
Dodatkowe zalety:

 • Optymalne zanurzenie i stabilizacja;

 • Wygoda i idealny rozkład ciśnienia;

 • Zapobiega ześlizgiwaniu się — minimalizuje siły ścinające;

 • Doskonałe pozycjonowanie uda;

 • Doskonała stabilizacja miednicy;

 • Niska waga: 534 g - 769 g w zależności od rozmiaru;

 • Wytrzymałość: do 250 kg

 • Łatwa w użyciu;

 • Łatwa w utrzymaniu w czystości, można prać w całości w pralce w 60°;

 • Ogromna trwałość — dożywotnia gwarancja na komórki SmartCell;

 • Nie ma konieczności dopompowywania i okresowego sprawdzania poziomu ciśnienia.

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

 

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 VERMEIREN INFORMACJE O PRODUKCIE:


Rozmiary poduszki ADJUSTER
:
szerokość (poziomo) x głębokość (pionowo)  UWAGA:

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 5 do 14 dni roboczych!

Poduszki w rozmiarach niestandardowych wyceniane są indywidualnie, a czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. 

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
TEL: 17-779-63-64  E-MAIL: POCZTA@HELPIK24.PL 

Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.Kod produktu:
VICAIR ADJUSTER 02

Producent: VERMEIREN
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek przeciwodleżynowych pneumatycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych materacy i poduszek przeciwodleżynowych?

Radzimy wybrać produkty materace i poduszki przeciwodleżynowe z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, ARMEDICAL, EGERTON, HALCAMP, INNOW, LEVICARE, MOBILEX, NOEL S.C., POFAM JEDNOŚĆ, REHA FUND, REHABED, RENA, ROHO, SET-PON, SUNRISE MEDICAL, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Krążki, rozpórki, osłony przeciwodleżynowe, Środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe, Kołnierze ortopedyczne, Pasy ortopedyczne, Stabilizatory, ortezy i opaski ortopedyczne


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 + pokrowiec VERMEIREN

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ADJUSTER O2 + pokrowiec VERMEIREN

   ADJUSTER O2 to poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo-stabilizacyjna przeznaczona dla osób z deformacją kręgosłup, jak również dla osób z wysokim stopniem ryzyka odleżynowego (IV stopień EPUAP).

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: