Nowe produkty

Newsletter

Wózki inwalidzkie dziecięce

Nowoczesne i wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

Popularni producenci to: ANTAR, APCO, COMFORT, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRONVERMEIREN.

Najniższe ceny wózków inwalidzkich dziecięcych na rynku!

Nowoczesne i wielofunkcyjne, solidne konstrukcje. Spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Przeznaczone głównie dla dzieci z porażeniem mózgowym, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

Popularni producenci to: ANTAR, APCO, COMFORT, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRONVERMEIREN.

Najniższe ceny wózków inwalidzkich dziecięcych na rynku!

Więcej

Wózki inwalidzkie dziecięce Jest 68 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 68 elementów
 • Wózek inwalidzki dla dzieci Clip Ormesa o nowoczesnym wyglądzie, przeznaczony dla niepełnosprawnych dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową. Składa się w „parasolkę”, w standardzie jest regulowany na wysokość podnóżek i trójpozycyjne oparcie. Siedzisko jak i oparcie wyposażone jest w stalki usztywniające.

  4 165,74 zł
 • 1 Opinie

  Wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci niepełnosprawnych z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni. Możliwa jest stopniowa regulacja oparcia i siedziska, podnóżek regulowany jest na wysokość. Koła mocowane są w systemie szybkozłącza, co umożliwia łatwy transport wózka. Szeroki wybór akcesoriów do specjalnego wózka inwalidzkiego dla...

  8 725,00 zł
 • Dziecięcy, bardzo zwrotny i funkcjonalny wózek inwalidzki. W tym modelu istnieje możliwość odwrócenia siedziska w stronę osoby, która prowadzi wózek. Takie rozwiązanie zwiększa łatwość codziennego korzystania. Funkcjonalność  podnoszą takie ulepszenia wózka jak: zmiana szerokości i głębokości siedziska oraz regulowane na wysokość oparcie.

  8 400,00 zł
 • Wygodny, trwały specjalny dziecięcy wózek inwalidzki zapewni Twojemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny spacerowy wózek inwalidzki do poruszania się na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Ten specjalny wózek inwalidzki dla dzieci jest wózkiem o kompaktowych rozmiarach co sprawia, że jest lekkim wózkiem łatwy do przenoszenia.

  4 073,15 zł
 • Wygodny, trwały specjalny dziecięcy wózek inwalidzki Dixie Plus zapewni Twojemu dziecku wygodę i mobilność każdego dnia. Idealny spacerowy wózek inwalidzki do poruszania się na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Ten specjalny wózek inwalidzki dla dzieci jest wózkiem o kompaktowych rozmiarach co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia. Dixie jest wygodnym i...

  2 684,26 zł
 • 3 Opinie

  Składany spacerowy dziecięcy wózek inwalidzki TOM 4. Wyposażony w wytrzymałe koła, które ułatwiają poruszanie się wózkiem po nierównym terenie. Jego atutem jest niezwykle wygodna i bezpieczna dla dziecka konstrukcja. Wózek inwalidzki przeznaczony dla dzieci cierpiących na choroby neurologiczne, MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową, chorobami mięśni.

  2 776,85 zł
 • Dziecięca spacerówka Corzo X-Country z możliwością złożenia się w „parasolkę.” Posiada regulowany podnóżek. Wózek spacerowy inwalidzki dla dzieci jest wyposażony standardowo w 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. Ten model kompaktowego wózka dziecięcego łatwo się składa nawet w przypadku maksymalnego obciążenia, co ułatwia transport. Wózek rehabilitacyjny...

  3 999,07 zł
 • Dziecięca spacerówka Corzino Classic składająca się w „parasolkę”. Wózek spacerowy dla dziecka niepełnosprawnego posiada regulowany podnóżek. Ten model kompaktowego wózka dziecięcego jest standardowo wyposażony w pięciopunktowe pasy, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo. Nawet przy maksymalnym obciążeniu do 75 kg transport nie sprawa problemu.

  2 295,37 zł
 • Wózek ultra lekki aktywny, dla osób niepełnosprawnych o bardzo lekkiej ramie, wykonany w całości z tytanu. Niezwykle lekki wózek (waga od 4,4 kg) Quasar przeznaczony jest dla wymagających i doświadczonych użytkowników. Dzięki licznym regulacjom, wózek inwalidzki rehabilitacyjny jest wysoce konfigurowalny dla potrzeb aktywnych i niepełnosprawnych...

  11 499,07 zł
Pokazuje 1 - 9 z 68 elementów