PROGRAM - LIKWIDACJA BARIER

 

Sklep Medyczny Helpik oferuje mnogość produktów, wspomagających osoby niepełnosprawne oraz seniorów w codziennej walce o komfortowe i bardziej samodzielne życie codzienne. Co istotne, wybór akcesoriów i urządzeń, które możecie Państwo nabyć za naszym pośrednictwem, nie jest przypadkowy. Jesteśmy bowiem firmą tworzoną przez osoby empatyczne, szczególne wyczulone na potrzeby tej części społeczeństwa, która codziennie zmaga się z wieloma barierami, zarówno we własnym mieszkaniu, jak i w przestrzeni publicznej. Funkcjonalność produktów, które regularnie przedstawiamy Państwu na naszej stronie internetowej, jest dokładnie weryfikowana przez tę część naszej załogi, która sama boryka się z ograniczeniami fizycznymi. Zapewnia nam to autentyczność w kwestii znajomości problemów osób z niepełnosprawnością, a także, co dla nas najważniejsze – satysfakcję naszych klientów. Dbamy o to, aby dysfunkcje ruchowe nie czyniły zmagających się z nimi ludźmi więźniami we własnym domu, dlatego udzielamy wskazówek, jakie artykuły najlepiej wybrać oraz jak uzyskać dofinansowanie ich zakupu. Stawiamy do dyspozycji wysokiej klasy produkty renomowanych producentów na rynku medycznym, zapewniając wybór nie tylko w zakresie jakości, ale i ceny.

 

Do naszej oferty należą między innymi:

Podnośnik sufitowy LeviCare UNO Light

UNO Light jest podnośnikiem sufitowym pozwalającym na transport podopiecznego po prowadnicach torowiska w obrębie jednego pomieszczenia lub kilku jeśli prowadnice są ze sobą połączone w sposób ciągły bez przerw np.: na drzwi. Osobę niepełnosprawną można podnieść z wózka inwalidzkiego, łóżka, wanny, prysznica oraz z podłogi.

Podnośnik ścienny LeviCare Q140

Doskonałe rozwiązanie stosowane w opiece nad osobami starszymi i z niepełnosprawnościami. Ułatwia i umożliwia wiele czynności np. kąpiel w wannie, zmianę pościeli lub przesadzanie z łóżka na wózek. Dzięki swoim niewielkim gabarytom i możliwości regulacji długości ramienia znajdzie zastosowanie zarówno w dużych jak i w bardzo małych, trudno dostępnych pomieszczeniach, w których podnośnik jezdny nie ma możliwości manewru. Dzięki prostej zasadzie działania nie angażuje do obsługi więcej niż jednego opiekuna, odciążając go i dbając o jego własne zdrowie.

Schodołaz gąsienicowy LG 2004 Mobilex

Bardzo popularny i ceniony na polskim rynku schodołaz gąsienicowy, zaprojektowany przez włoskich projektantów, w którym wykorzystano najnowocześniejsze technologie. Dzięki składanym uchwytom mocującym oparcie oraz koła wózka inwalidzkiego zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.

 

W naszej ofercie znajdziesz również:

SPRZĘT TOALETOWYUCHWYTY, PORĘCZE I PODPORYŁÓŻKA REHABILITACYJNEPIONIZATORYSPRZĘT DO ADAPTACJI SAMOCHODUWÓZKI INWALIDZKIE ŁAZIENKOWE

i wiele więcej