Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ 220120, 220130, 220140 COLOPLAST Zobacz większe

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ 220120, 220130, 220140 COLOPLAST

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 6,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ COLOPLAST OPIS:

   Cewnik zewnętrzny męski Conveen z hydrokoloidowym przylepcem od COLOPLAST z systemem 2-częściowym jest alternatywą pieluchomajtek cewnikowania pęcherza moczowego, u mężczyzn z nietrzymaniem moczu.

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ COLOPLAST ZALETY:

  • Bezpieczeństwo — zakładanie cewnika zewnętrznego jest bezbolesne!

  • Łatwość użytkowania — nie przejmuj się zamoczonym ubraniem i nieprzyjemnym zapachem;

  • Zmniejszone ryzyko podrażnienia skóry, powstania odleżyn oraz zakażenia dróg moczowych;

  • Zgodny ze ścisłymi normami dla wyrobów medycznych;

  • Sprawdzi się u paraplegika (osoby z porażeniem najczęściej kończyn dolnych);

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

   Uridon posiada przylepiec w postaci dwustronnie przylepnego paska. Wykonany z materiału lateksowego, który jest miękki, elastyczny i zabezpiecza przed uciskiem. Pasek przylepca dwustronnie klejący umożliwia przyklejania w dowolnym miejscu na skórze prącia, zapewniając również odpoczynek skóry przy kolejnych zmianach cewnika urologicznego.

   Istotną kwestią jest dobranie odpowiedniego rozmiaru cewnika zewnętrznego Conveen. Za duży spowoduje wyciek moczu, za mały z kolei obniży komfort użytkowania.

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu cewników zewnętrznych nielateksowych samoprzylepnych 1-częściowych z krótką koszulką w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych cewników urologicznych zewnętrznych?

Radzimy wybrać cewniki urologiczne zewnętrzne z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, COLOPLAST, ROCHESTER, QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ 220120, 220130, 220140 COLOPLAST

Cewnik zewnętrzny nielateksowy samoprzylepny 1-częściowy z krótką koszulką Conveen Security+ 220120, 220130, 220140 COLOPLAST

Produkty powiązane

13 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Nie widzisz odpowiedzi, której szukasz?