HELPIK MIEJSCE PRZYJAZNE DLA WSZYSTKICH

 

Sklep medyczny Helpik powstał dla wszystkich ludzi, którzy potrzebują produktów medycznych dla powrotu do zdrowia lub do samodzielnej egzystencji. W wyniku obserwacji rynku zaopatrującego polskich pacjentów niepełnosprawny mężczyzna na wózku postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzył miejsce jakiego sam potrzebuje. Wszystkich potrzebujących zaspokoił przyjazną ofertą, opierającą się na dotarciu do drzwi pacjenta. Bariery architektoniczne, brak środka transportu lub bolesny uraz nie są już problemem. Uzyskanie pomocy i zakup środków medycznych jest teraz proste jak zamówienie pizzy i odbywa się w terminie, wybranym przez samego zainteresowanego.

Dobór odpowiedniego sprzętu ortopedycznego lub środków pomocniczych nie zmuszą Cię do niczego więcej, niż skorzystania z telefonu i umówienia wizyty w domu.

Nasza wiedza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i akceptacji indywidualnych preferencji ciała każdego z nas.

Naszym pierwszym kryterium jest niesienie pomocy i wiemy, że najbardziej potrzebujący czasami nie mogą do nas dotrzeć.

 

Zadzwoń do nas i pozwól sobie pomóc !!!

HELPIK to Sklep Medyczny w Łańcucie, z siedzibą przy ul. Paderewskiego 16 (naprzeciw bramy wjazdowej do Szpitala). Sklep posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, co umożliwia zakup refundowanych produktów. Dzięki współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami możemy zaprezentować Państwu bogatą ofertę, wybór sprzętu ortopedycznego i medycznego. Prowadzimy sprzedaż między innymi różnego rodzaju wózków inwalidzkich i akcesoriów do nich, ortez kończyn górnych i dolnych, kołnierzy, gorsetów, pasów stabilizujących, materacy przeciwodleżynowych i łóżek rehabilitacyjnych, a także kul, lasek, balkoników i innego sprzętu medycznego. W naszej ofercie posiadamy także tzw. comiesięczny sprzęt pomocniczy tj. pieluchomajtki, podkłady anatomiczne, sprzęt stomijny, cewniki oraz worki do zbiórki moczu.

 

PRACOWNICY HELPIKA TO GŁÓWNIE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, KTÓRE POSIADAJĄ WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE POPARTE WŁASNĄ PRAKTYKĄ. ZNAJĄC TRUDY I PROBLEMY Z JAKIMI SAMI SIĘ ZMAGALI, CHĘTNIE SŁUŻĄ POMOCNĄ RADĄ.