Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką mydło naturalne w kostce MARMED HEALTH CARE Zobacz większe

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką mydło naturalne w kostce MARMED HEALTH CARE

740

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 22,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Pojemność100 g

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Mydło naturalne w kostce z nanosrebrem i białą glinką, przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę, działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną. Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory, nie wysuszając skóry. Łagodzi podrażnienia u osób z podrażnioną, ze skłonnością do atopii i atopową skórą zmniejsza odczucie pocenia się oraz zmniejsza odczucie przetłuszczenia skóry łojotokowej.

Poprzez synergiczne działanie dwóch składników aktywnych - nanosrebra i białej glinki - mydło przeznaczone jest do stosowania w profilaktyce, zapobieganiu występowania oraz łagodzeniu chorób skóry, a także we wspomaganiu leczenia już istniejących zmian chorobowych skóry.

Nanosrebro jest znane przede wszystkim ze swoich silnych właściwości bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odkażających. Jest bezpieczne, nietoksyczne, działa jak antybiotyk zabijając ponad 650 patogenów. Niszczy grzyby i pleśń, zabija pasożyty. Wspomaga rozwój komórek, nie akumuluje się w organizmie. Co ważne nie podrażnia błon śluzowych i nie zawiera wolnych rodników. Działa przeciwzapalnie, nie reaguje z lekami. Wzmacnia naturalną odporność organizmu.

Produkt został przebadany laboratoryjnie i dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Podczas badania nie stwierdzono żądnych reakcji uczuleniowych u człowieka i działania miejscowo drażniącego.

Wyrób został zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny klasy I.

Wyrób naturalny nie zawiera w składzie parabenów, silikonów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji z upraw modyfikowanych genetycznie, barwników, kompozycji zapachowych.

Przeciwwskazania do stosowania:

  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników mydła
  • nie stosować u osób z uszkodzoną skórą i/lub przerwaniem ciągłości skóry

Linia Medyczna

GRAMATURA:

  • 100g

PRODUCENT: MARMED HEALTH CARE


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką mydło naturalne w kostce MARMED HEALTH CARE

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką mydło naturalne w kostce MARMED HEALTH CARE

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: