Sklep medyczny - Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid 2396 - THUASNE - Niska cena! Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

Nowy produkt

Więcej informacji

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE OPIS:

   Ortopedyczny kołnierz szyjny Ortel C4 Rigid THUASNE zapewnia pełne podparcie głowy dzięki czterem punktom podparcia. Kołnierz szyjny wyposażony został w dwie sztywne łuski o anatomicznym kształcie, łączone samoprzyczepnym paskiem. Rozwiązanie to gwarantuje doskonałą stabilizację kręgosłupa szyjnego.
   Łuska przednia skutecznie podpiera podbródek i mostek, a łuska tylna - potylicę i grzbiet. W trosce o osoby z wrażliwą skórą, kołnierz wykonano z hipoalergicznej pianki polietylenowej. Otwór tracheotomijny wykonany został na wysokości tchawicy. Kołnierz przepuszcza promienie rentgenowskie (X).

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Kołnierz szyjny zaprojektowany został głównie z myślą o osobach po ciężkich urazach, wypadkach, ze złamaniami bez przemieszczenia kręgosłupa szyjnego lub ze skręceniami.

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE ZALETY:

  • ortopedyczny kołnierz szyjny gwarantuje pełne podparcie głowy i efektywne leczenie dzięki czterem punktom podparcia;

  • dwie sztywne łuski o anatomicznym kształcie, łączone samoprzyczepnym paskiem pozwalają dostosować kołnierz do każdego obwodu szyi i odpowiednio ustabilizować kręgi szyjne;

  • hipoalergiczna pianka polietylenowa zapobiega podrażnieniom, alergiom, uczuleniom i odparzaniu skóry szyi, dzięki czemu kołnierz szyjny może być noszony przez osoby najbardziej podatne na te dolegliwości;

  • kołnierz szyjny ma duży otwór tracheotomijny, co pozwala na bezpieczne i komfortowe wprowadzenie i korzystanie z rurki wentylacyjnej;

  • przepuszczanie promieni rentgenowskich powoduje, że sztywny kołnierz szyjny nie sprawia żadnych kłopotów przy badaniu i nie trzeba go ściągać.

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE Parametry techniczne:


 Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE. Tabela rozmiarów. obwód szyi 25,5-33 cm -1, obwód szyi 33,5-40 cm -2, obwód szyi 40,5-48 cm. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252
Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu kołnierzy ortopedycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych kołnierzy ortopedycznych?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, OPPO,  REHA FUND, RENA, THUASNE, TIMAGO.

Kołnierze ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym.

Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

24 Inne produkty w tej samej kategorii: