Sklep medyczny - Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid 2396 - THUASNE - Niska cena! Zobacz większe

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

Nowy produkt

Więcej informacji

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE OPIS:

   Ortopedyczny kołnierz szyjny Ortel C4 Rigid THUASNE zapewnia pełne podparcie głowy dzięki czterem punktom podparcia. Kołnierz szyjny wyposażony został w dwie sztywne łuski o anatomicznym kształcie, łączone samoprzyczepnym paskiem. Rozwiązanie to gwarantuje doskonałą stabilizację kręgosłupa szyjnego.
   Łuska przednia skutecznie podpiera podbródek i mostek, a łuska tylna - potylicę i grzbiet. W trosce o osoby z wrażliwą skórą, kołnierz wykonano z hipoalergicznej pianki polietylenowej. Otwór tracheotomijny wykonany został na wysokości tchawicy. Kołnierz przepuszcza promienie rentgenowskie (X).

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Kołnierz szyjny zaprojektowany został głównie z myślą o osobach po ciężkich urazach, wypadkach, ze złamaniami bez przemieszczenia kręgosłupa szyjnego lub ze skręceniami.

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE ZALETY:

 • ortopedyczny kołnierz szyjny gwarantuje pełne podparcie głowy i efektywne leczenie dzięki czterem punktom podparcia;

 • dwie sztywne łuski o anatomicznym kształcie, łączone samoprzyczepnym paskiem pozwalają dostosować kołnierz do każdego obwodu szyi i odpowiednio ustabilizować kręgi szyjne;

 • hipoalergiczna pianka polietylenowa zapobiega podrażnieniom, alergiom, uczuleniom i odparzaniu skóry szyi, dzięki czemu kołnierz szyjny może być noszony przez osoby najbardziej podatne na te dolegliwości;

 • kołnierz szyjny ma duży otwór tracheotomijny, co pozwala na bezpieczne i komfortowe wprowadzenie i korzystanie z rurki wentylacyjnej;

 • przepuszczanie promieni rentgenowskich powoduje, że sztywny kołnierz szyjny nie sprawia żadnych kłopotów przy badaniu i nie trzeba go ściągać.

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE Parametry techniczne:


 Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE. Tabela rozmiarów. obwód szyi 25,5-33 cm -1, obwód szyi 33,5-40 cm -2, obwód szyi 40,5-48 cm. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252
Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu kołnierzy ortopedycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych kołnierzy ortopedycznych?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, OPPO,  REHA FUND, RENA, THUASNE, TIMAGO.

Kołnierze ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym.

Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-19

DOBRE RZECZY W SKLEPIE TYM DOSTAJE SIE

Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE doskonale wyprofilowany jest na dole szczeke dolna ipodbrudek

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

  Kołnierz szyjny sztywny Ortel C4 Rigid THUASNE

  24 Inne produkty w tej samej kategorii: