Aerozol do usuwania przylepca 50 ml Niltac 420787 CONVATEC Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Aerozol do usuwania przylepca 50 ml Niltac 420787 CONVATEC

793

Nowy produkt

Aerozol do usuwania przylepca Niltac to hypoalergiczny produkt przeznaczony do szybkiego i bezbolesnego usuwania przylepca ze skóry wokół stomii. Dzięki nowoczesnej technologii silikonowej usuwa przylepce znajdujące się na skórze w bardzo delikatny sposób. Podczas stosowania nie szczypie i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przeznaczony jest dla wszystkich osób ze stomią.

Więcej szczegółów

Opis

Wysyłka 24hTak
Liczba sztuk w opakowaniu1

Więcej informacji

Aerozol do usuwania przylepca Niltac CONVATEC OPIS:

   ConvaTec jest wiodącym producentem produktów medycznych stosowanych w opiece stomijnej, leczeniu ran oraz urządzeń infuzyjnych. Areozol do usuwania przylepca Niltac przeznaczony jest do bezbolesnego usuwania przylepca z skóry wokół stomii. Nowoczesna technologia silikonowa produktu sprawia, że jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry, nie wywołuje pieczenia, dzięki temu usuwanie pozostałość przylepca jest komfortowe. Areozol nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, więc już po chwili można przykleić nowy worek stomijny, bez obaw o odklejenie się przylepca. Zamów i przekonaj się sam, jakie to proste!

Aerozol do usuwania przylepca Niltac CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Opakowanie należy stosować do bezinwazyjnego usuwania sprzętu stomijnego;

 • Produkt przeznaczony jest do użycia zarówno w warunkach leczenia, jak również w miejscach publicznych.

Aerozol do usuwania przylepca Niltac CONVATEC ZALETY:

 • Produkt hypoalergiczny;

 • Brak efektu szczypania i pieczenia w trakcie odklejania przylepca;

 • Aerozol nie pozostawia tłustej warstwy na skórze pacjenta;

 • Możliwość zamówienia produktu on-line bez wychodzenia z domu;

 • Wysoka jakość produktu;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Aerozol do usuwania przylepca Niltac CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Pojemność: 50 mlUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.  Kod produktu:
420787

Producent:
CONVATEC


Aukcja dotyczy jednej sztuki/oSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu środków stomijnych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych środków stomijnych?

Radzimy wybrać pasty i środki do pielęgnacji z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: 3M Healthcare, B.BRAUN, Biovena Health, Chiesi, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, MARMED HEALTH CARE, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, Smith&Nephew, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Worki stomijne, Płytki, pierścienie i akcesoria, Worki pooperacyjne


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Aerozol do usuwania przylepca 50 ml Niltac 420787 CONVATEC

Aerozol do usuwania przylepca 50 ml Niltac 420787 CONVATEC

Aerozol do usuwania przylepca Niltac to hypoalergiczny produkt przeznaczony do szybkiego i bezbolesnego usuwania przylepca ze skóry wokół stomii. Dzięki nowoczesnej technologii silikonowej usuwa przylepce znajdujące się na skórze w bardzo delikatny sposób. Podczas stosowania nie szczypie i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przeznaczony jest dla wszystkich osób ze stomią.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,