Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM

2724

Nowy produkt

Więcej informacji

Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM OPIS:

   Proteza piersi Maxima Soft jest wykonana z żelu silikonowego o większej płynności, który stanowi znacznie łatwiejsze noszenie produktu. Zalecany jest dla kobiet, które odczuwają ciężkość w czasie noszenia tradycyjnych protez oraz kobiet starszych.

   Cechą charakterystyczną protezy są krótkie wypustki pod pachą oraz wysoko zabudowaną trójkątna część w jej górnej partii, a dodatkowa asymetryczność protezy jest dostosowana specjalnie na lewą i prawą stronę. Proteza jest otoczona matową, poliuretanową folią, która wraz z miękkim i delikatnym żelem stanowi niezawodną ochronę przed podrażnieniami skóry oraz doskonale dopasowuje się do temperatury ciała. Produkt posiada wyodrębnioną brodawkę, co sprawia, że proteza wzmacnia poczucie dyskrecji i kobiecości.


UWAGA! Nałożenie protezy piersi jest możliwe po upływie 3-6 tygodni po amputacji piersi, po wygojeniu i ustąpieniu obrzęku limfatycznego. Zalecane jest wymienianie protezy co 2 lata, ponieważ silikon z czasem ulega zmianom, co wpływa decydująco na jakość produktu.


Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM PRZEZNACZENIE:

   Proteza jest dedykowana kobietom po częściowej lub całkowitej amputacji piersi. Służy do poprawienia jakości życia i rekonwalescencji po usunięciu piersi.

Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM ZALETY:

  • proteza piersi idealnie dopasowuje się do kształtu ciała;
  • produkt jest poręczny i niezwykle lekki, co sprawia, że noszenie protezy jest niezwykle wygodne i dyskretne;
  • najnowsza generacja produktu sprawia, że proteza piersi służy do wieloletniego użytku.

ROZMIAR:

  • 65-145


NUMER KATALOGOWY:

  • REF 7004S


PRODUCENT: POFAM

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu protezy piersi Maxima Soft 7004S POFAM w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych protez piersi i akcesorii dla amazonek?

Radzimy wybrać protezy piersi i akcesoria dla amazonek z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ANTAR, DEKUMED, POFAM-JEDNOŚĆ.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM

Proteza piersi Maxima Soft 7004S POFAM

30 Inne produkty w tej samej kategorii: