Sklep medyczny. Krem Sudocrem 250g FOREST TOSARA - pieluszkowe zapalenie skóry leczenie, regeneracja naskórka. Niska cena. Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Krem Sudocrem 250g FOREST TOSARA

515

Nowy produkt

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

STOSOWANY NA ODPIELUCHOWE ODPARZENIA SKÓRY
Sudocrem jest sprawdzonym preparatem, stosowanym w profilaktyce oraz pielęgnacji skóry w przypadku wystąpienia odpieluchowego odparzenia skóry.

Pomaga on łagodzić podrażnienia i chronić skórę.
Sudocrem pomaga zmniejszyć dyskomfort i podrażnienia spowodowane przez odpieluchowe odparzenie skóry, a jego składniki wspomagają proces regeneracji naskórka.

 

Jak działa Sudocrem?

Sudocrem zawiera hipoalergiczną lanolinę - specjalną substancję, która tworzy barierę ochronną, pomagając chronić skórę przed działaniem czynników drażniących (mocz i stolec), które mają kontakt ze skórą.

Lanolina pomaga również w zachowaniu naturalnej wilgotności skóry, tworząc na jej powierzchni naturalną barierę, która zapobiega utracie wody przez komórki i zapewnia równocześnie miękkość skóry w dotyku.
Sudocrem pomaga zmniejszyć dyskomfort i podrażnienia spowodowane przez odpieluchowe odparzenie skóry, a jego składniki wspomagają proces regeneracji naskórka. Sudocrem powinien być stosowany przy każdej zmianie pieluchy.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Krem Sudocrem 250g FOREST TOSARA

Krem Sudocrem 250g FOREST TOSARA

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: