Stojaki medyczne

Nowe produkty

Newsletter

Stojak, statyw na kroplówki SK-4 Meble - Medyczne Zobacz większe

Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne

3757

Nowy produkt

278,64 zł

Więcej informacji

DARMOWA WYSYŁKA!

Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne OPIS:

   Dane stojaki lekarskie na kroplówki są niezbędnym przedmiotem w niemal wszystkich placówkach medycznych. Niniejszy serwis został wykonany na podstawie techniki medycznej firmy Meble-Medyczne. W produkcji sprzętu zastosowano materiały o wysokiej wytrzymałości na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia związane m.in. z ciągłym przemieszczaniem sprzętu na kroplówki. W tym celu producent (U.B.M Meble-Medyczne) zastosował materiały, które są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu niezbędnego na wybrane czynności anestezjologiczne lub inne, wybrane terapie lekarskie, aby praca medyczna była bezpieczna.
   Producent techniki medycznej U.B.M Meble-Medyczne wbudował do stojaka lekarskiego głowicę wykonaną ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, kolumnę z lakierowanej stali proszkowo lakierowanej na biało, pięcioramienną podstawę na kółkach o średnicy 50 mm. Jakość techniki medycznej U.B.M Meble-Medyczne jest potwierdzona certyfikatami opatrzonymi znakami CE oraz deklaracją o zgodności wyrobu z normami obowiązującymi na terenie UE. Producent firmy oferuje 2 lata gwarancji sprzętu.


Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne PRZEZNACZENIE:

   Serwis danego produktu medycznego z zastosowaniem techniki medycznej U.B.M Meble-Medyczne oferuje stojaki do wykorzystania w różnych placówkach medycznych (gabinety lekarskie, szpitale, przychodnia medyczna).


Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne ZALETY:

  • firma U.B.M Meble-Medyczne dołączył do stojaka na kroplówki głowicę i stalową kolumnę w celu lepszego umocowania kroplówek;
  • produkt został wykonany z materiałów, które są wykorzystywane w produkcji m .in. narzędzi na zabiegi anestezjologiczne;
  • producent danego sprzętu firmy U.B.M Meble-Medyczne posiada liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość w pracy z produktami medycznymi;
  • firma U.B.M Meble-Medyczne gwarantuje sprawną mobilność sprzętu medycznego;
  • dzięki temu, że producent zadbał m.in. o zastosowanie specjalnej techniki medycznej, produkt wykazuje się wysoką stabilnością w czasie przechowywania;
  • firma U.B.M Meble-Medyczne gwarantuje dodatkową lekkość i poręczność dzięki zastosowaniu niskiej wagi oraz wykorzystaniu w produkcji wyrobów medycznych.

PRODUCENT PRZEWIDUJE 24-MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ UŻYTKOWANIA SPRZĘTU

Czas realizacji wynosi 14-21 dni roboczych od momentu zamówienia.


ELEMENTY I DANE TECHNICZNE:

Elementy stelaża mobilny do kroplówek:

  • stojak na kroplówki, pokryty jest farbą proszkową i powłoką galwaniczną (chromem) zapewniające wysoką trwałość. Całość posiada estetyczny wygląd;

  • mobilny statyw wyposażony jest w cztery wieszaki do pojemników z płynami infuzyjnymi;

  • Wysokość: min. 1100 – max. 2000 mm;

  • Średnica podstawy: 680 mm


Wielkość zamówienia zależy od wagi produktu.

Aby uzyskać informacje odnośnie dodatkowych akcesoriów do stojaków medycznych na miski, prosimy o kontakt telefoniczny.

Uwaga: koszty transportu ustalane są indywidualnie przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny. Dalsze informacje będą przekazywane droga mailową lub telefoniczną.

PRODUCENT: TECH-MED

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stojaków? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, TECHMED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO INTERNATIONAL GROUP, UBM Meble-Medyczne.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne

Stojak na kroplówki SK-4 U.B.M Meble-Medyczne

28 Inne produkty w tej samej kategorii: