Sklep medyczny - Suplement diety Kapsułki DeKavit D3 plus K2 - DIAGNOSIS - Niska cena Zobacz większe

DeKavit D3 plus K2 DIAGNOSIS

2209

Nowy produkt

13,71 zł

Więcej informacji

Właściwości:

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D przyczynia się ponadto do prawidłowego funkcjonowanie mięśni oraz układu odpornościowego. Witamina K pomaga zachować zdrowe kości. Wspomaga proces mineralizacji oraz jest ważna dla utrzymania odpowiedniego ich stanu i struktury. Organizm człowieka nie potrafi samodzielnie syntetyzować witaminy K2, w związku z czym zapotrzebowanie na te witaminę pokrywane jest głównie z dieta oraz w mniejszym stopniu dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe. Witamina K przyczynia się również do normalnego krzepnięcia krwi. Dekavit D3+K2 suplement diety zawiera w swoim składzie naturalna witaminę K2 o wysokiej biodostępności – menachinon-7 (MK-7) otrzymywana z nasion soi w wyniku fermentacji z udziałem bakterii Bacillus subtilis natto.

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie połknąć w całości podczas posiłku, popić woda (Rys.1) lub ostrożnie otworzyć kapsułkę trzymając za końce i przekręcając, wysypać zawartość na łyżkę, popić woda (Rys.2). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

DeKavit D3 plus K2 DIAGNOSIS. rysunek do sposobu użycia

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące nie powinny stosować preparatu.

Przechowywanie:

Przechowywać w 15-25°C, w suchym i ciemnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Data minimalnej trwałości i numer partii znajduje się na boku opakowania.

Zawartość: 30 kapsułek o masie 530 mg

Masa netto: 16 g

Producent: Diagnosis

Opinie

Napisz opinię

DeKavit D3 plus K2 DIAGNOSIS

DeKavit D3 plus K2 DIAGNOSIS

5 Inne produkty w tej samej kategorii: