Sklep medyczny. Taśma kinezjologiczna łokieć Vitolog - kineziotaping taśmy, bolący łokieć leczenie, kineziotaping łokcia. Tanio. Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Taśma kinezjologiczna łokieć VITOLOG

Nowy produkt

Więcej informacji

Plastry Kinesiology są wodoodporne - mocny klej - duża wytrzymałość

Aplikacje kinesiology tapingu pozwalają na zachowanie pełnego zakresu ruchu, świadomą normalizację napięcia mięśniowego, aktywowanie mięśni uszkodzonych, zmniejszają ból i nienaturalne odczucia skóry, likwidują zastoje i obrzęki limfatyczne oraz korygują niewłaściwe pozycje powierzchni stawowych, korygują ułożenia powięzi i skóry oraz poprawiają mikrokrążenie. Aplikacje plastrem KINESIOTAPE wykonywane są po uprzedniej ocenie zaburzeń mięśniowo-powięziowych, co daje pewność skuteczności stosowanej aplikacji i natychmiastowy efekt w postaci zmniejszenia bólu lub zwiększenia zakresu ruchu.

Plaster KINESIOTAPE wytworzony jest z wysokiej jakości bawełny pokrytej akrylem, nie jest nasączony żadnym lekiem. Grubością i ciężarem oraz rozciągliwością która wynosi 130-140% zbliżony jest do właściwości skóry. Jest wodoodporny oraz przepuszczalny dla powietrza.

 

PRODUCENT: VITOLOG


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Taśma kinezjologiczna łokieć VITOLOG

Taśma kinezjologiczna łokieć VITOLOG

Produkty powiązane

    10 Inne produkty w tej samej kategorii:

    Pytania i odpowiedzi klientów

    Brak pytań o produkt w tej chwili,