Lustra specjalistyczne

W tej kategorii prezentujemy lustra specjalistyczne korekcyjne i rehabilitacyjne. Lustra mogą być stosowane np: w gabinetach rehabilitacyjnych lub w domu. Lustro korekcyjne przystosowane jest dla osób na wózkach inwalidzkich. Posiadają dźwignię nachylającą kąt lustra umożliwiającą bezproblemowe wykonywanie czynności toaletowych. Dzięki siatce po...

W tej kategorii prezentujemy lustra specjalistyczne korekcyjne i rehabilitacyjne. Lustra mogą być stosowane np: w gabinetach rehabilitacyjnych lub w domu. Lustro korekcyjne przystosowane jest dla osób na wózkach inwalidzkich. Posiadają dźwignię nachylającą kąt lustra umożliwiającą bezproblemowe wykonywanie czynności toaletowych. Dzięki siatce posturograficznej lustra rehabilitacyjnego możliwa jest ocena terapeutyczna specjalisty postawy  oraz szybkie korygowanie postawy pacjenta.

Przedstawione produkty są od renomowanych producentów SUMER i INNOW.

Najniższe ceny luster specjalisycznych na rynku!

Więcej

Lustra specjalistyczne Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Lustra rehabilitacyjne

  Na naszej ofercie posiadamy lustra rehabilitacyjne do gabinetów rehabilitacyjnych. Jest to specjalne lustro uchylne przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Umożliwia łatwe wykonywanie czynności toaletowych i profilaktycznych.

  Renomowanego producenta INNOW.

  Najniższe ceny luster rehabilitacyjnych na rynku!

 • Lustra korekcyjne

  Na naszej ofercie posiadamy lustra korekcyjne do gabinetów rehabilitacyjnych.  W naszej ofercie posiadamy lustra korekcyjne z siatką posturologiczną. Stosowane do gimnastyki korekcyjnej.

  Renomowanego producenta SUMER.

  Najniższe ceny luster korekcyjnych na rynku!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów