Sprzęt fitnes - GYMSTICK

Nowy produkt

291,53 zł

Więcej informacji

Opis produktu:

Lekkie przybory, wszechstronnego zastosowania, przeznaczone dla osób w każdej grupie wiekowej. Polecane w treningu personalnym oraz podczas zajęć w grupie. Dopasowując obciążenia do mozliwosci ćwiczącego Popularny na całym świecie specjalistyczny sprzęt gimnastyczny znalazł pełna aprobatę nie tylko w strefie fitness, terapii, profilaktyce zdrowia, ale także w treningu sportowym. Wielostronność zastosowania Gymstick™ pokazuje jego potencjał oraz czyni go bardzo popularnym. Przybory te stanowią podstawę zajęć zarówno ogólnorozwojowych jak i w rozbudowanym treningu funkcjonalnym.

Głównym celem ćwiczeń jest: przyrost siły mięśniowej, zwiększenie zakresu ruchu oraz poprawa koordynacji ruchowej. Uniwersalność zastosowania przyboru polega na szybkiej zmianie poszczególnych pozycji podczas ćwiczeń oraz na indywidualnym dopasowaniu wartości obciążenia. Ćwiczenia są łatwe do przeprowadzenia nawet na salach o mniejszej powierzchni, a także w warunkach domowych.

Innowacyjny przybór wykorzystywany w terapii, fitness i treningu sportowym. Oferowany w 5 stopniach oporu:

  • od 1 do 10kg, kolor zielony,

  • od 1 do 15kg, kolor niebieski,

  • od 1 do 20kg, kolor czarny,

  • od 1 do 25kg, kolor srebrny,

  • od 1 do 30kg, kolor złoty.

TRENING

SCHORZENIA I PROFILAKTYKA

Trening i terapia dzieci , Trening kardio , Trening przygotowania motorycznego , Trening siłowy , Trening stabilizacji kręgosłupa i stawów /trening core

Choroby kardiologiczne

PRODUCENT: GYMSTICK

Opinie

Napisz opinię

Sprzęt fitnes - GYMSTICK

Sprzęt fitnes - GYMSTICK

26 Inne produkty w tej samej kategorii: