Zgrzewarka Best Thermo-Sealer YESON

3005

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 1 072,00 zł

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Zgrzewarka Best Thermo-Sealer

Energooszczędna zgrzewarka impulsowa o zmniejszonym poborze energii, wyposażona w elektronicznie sterowany element grzejny.

Nowoczesne urządzenie pomocne w przygotowaniu pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie. Prowadzenie sterylizacji w pakietach jest uznawane za szczególnie efektywną, bezpieczną i wygodną metodę. Pozwala na przechowanie sterylnych narzędzi przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie. Zgrzewarka może być wykorzystywana do zamykania gotowych opakowań, albo rękawów w rolkach o różnych szerokościach.

Precyzyjne odcięcie potrzebnego odcinka rękawa umożliwia nóż z podwójnym ostrzem. Automatyczna regulacja temperatury elementu grzejnego pomaga uzyskać bardzo dobrej jakości zgrzewy. Solidna obudowa z nierdzewnej stali i odpornego tworzywa gwarantuje stabilność i trwałość. Urządzenie można postawić na blacie lub zawiesić na ścianie (kołki w komplecie). Stan urządzenia sygnalizowany diodą.

Funkcja oszczędzania energii – automatyczne przejście w stan oczekiwania podczas przerwy w pracy.

Specyfikacja:

  • napięcie 230 V / 50 Hz,
  • moc 100W,
  • maksymalna długość zgrzewu 250 mm,
  • szerokość zgrzewu 12 mm,
  • waga urządzenia 5 kg,
  • gwarancja 12 miesięcy.

PRODUCENT: YESON


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Zgrzewarka Best Thermo-Sealer YESON

Zgrzewarka Best Thermo-Sealer YESON

5 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,