Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND

9426

Nowy produkt

Wysyłka 24H

39,20 zł

Więcej informacji

Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND OPIS:

    Marka REHA FUND jest aktywna na polskim i europejskim rynku medycznym od 1993 roku, produkując i dystrybuując wyrobami medycznymi w niemal całej Europie. Rozpórka nóg PP-12/L to odpowiednie utrzymanie pozycji i dystansu operowanych miejsc twoich nóg. Poliuretanowa powłoka rozpórki nóg zaopatrzona jest w specjalny pas wzmocniony poszewką frotte, by noszenie sprawiało zarówno przyjemność, jak i pozwalało na działanie profilaktyczne.
    Z tą rozpórką pozbędziesz się wszelkich bólów kręgosłupa oraz zachowasz bezpieczną odległość między kończynami. Ponadto w czasie snu również nie będziesz musiał ściągać tego wspaniałego wyrobu, ponieważ nie powoduje żadnego tarcia o powierzchnię skóry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozpórki nóg PP-12/L od Reha Fund!

Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND PRZEZNACZENIE:

   Rozpórka nóg przeznaczona dla osób wymagających unieruchomienia i stabilizacji nóg względem siebie i utrzymania ich w pozycji rozchylonej, odwodzenie kończyn dolnych po operacji (np. endoproteza stawu biodra).

Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND ZALETY:

  • podtrzymuje nogi w odpowiedniej pozycji nie powodując ucisku;

  • łagodzi ból pleców, nóg, bioder i kolan

  • wspaniały komfort podczas spania na boku;

  • Stabilne zapięcie na rzep;

  • Wysoka jakość wyrobu.


Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND PARAMETRY TECHNICZNE:

  • Materiał konstrukcyjny: pianka poliuretanowa
  • Wymiary: PP-12/L  26 x 16,5 cm

PRODUCENT: REHA FUND


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu 
artykułów przeciwodleżynowych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych artykułów przeciwodleżynowych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać artykuły przeciwodleżynowe z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ARMEDICALFOREST TOSARAHALCAMPMOBILEXREHA FUNDREHABEDRENAROHOTIMAGOVERMEIRENVITEA CARE.

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND

Rozpórka nóg PP-12/L REHA FUND

14 Inne produkty w tej samej kategorii: