Majtki chłonne Seni Active Normal S 30 szt. TZMO

89

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 72,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

 

Majtki chłonne Seni Active Normal S 30 szt. TZMO OPIS:

   Majtki chłonne Seni Active Normal to produkt zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia osób borykających się ze średnim nietrzymaniem moczu. Charakteryzują się przewiewnością i są noszone jak tradycyjna bielizna, co zapewnia dyskrecję i wygodę użytkowania. Gwarantują one wysoki poziom suchości, co przekłada się na komfort codziennego użytkowania.

   Majtki chłonne Seni Active Normal są jednorazowymi, elastycznymi produktami, idealnymi dla osób o aktywnym trybie życia oraz uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej. Zapewniają wygodę i swobodę ruchów, co jest kluczowe w codziennej aktywności i terapii fizycznej.

 

Najważniejsze właściwości majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:

Zwiększone poczucie suchości — Wkład chłonny wyposażony w specjalną włókninę EDS (Extra Dry System) zapewnia efektywniejsze i szybsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz produktu. Dzięki temu użytkownik cieszy się komfortem i uczuciem suchości przez dłuższy czas.

Zapobieganie przeciekaniu — osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu majtek chłonnych osłonki idealnie dopasowują się do ciała. 

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — specjalna struktura warstwy zewnętrznej majtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn.

Informacja o konieczności zmiany majtek chłonnych — indykator wilgotności w formie nadruku informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk się rozmywa. Rozmycie na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu — superabsorbent użyty w majtkach chłonnych, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

 

Pozostałe właściwości majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:

Lepsze dopasowanie do ciała — Majtki chłonne charakteryzują się anatomicznym kształtem, co zapewnia idealne dopasowanie do ciała, minimalizując ryzyko powstawania otarć mechanicznych. Elastyczna przędza użyta w całym obwodzie majtek dodatkowo wspiera ich komfortowe dopasowanie, gwarantując użytkownikowi większy komfort i ochronę.

Zachowanie dyskrecji i wygody — Majtki chłonne doskonale dopasowują się do konturów ciała, stając się mniej widoczne, a jednocześnie zachowują wysoką chłonność. Wykonane z miękkiego, cichego materiału, zapewniają one dodatkowe poczucie dyskrecji, co jest ważne dla komfortu użytkownika.

Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina, z której wykonane są majtki chłonne, zapewnia dużą wygodę użytkowania, umożliwiając komfortowe noszenie przez cały dzień.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — zamiast lateksu majtki Seni Active mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Majtki chłonne Seni Active poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym. 

 

Zakładanie majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:

 

1. Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę.

2. Dopasuj majtki z tyłu i z przodu tak, aby dobrze przylegały do ciała. W razie potrzeby np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.

3. Aby zdjąć zużyte majtki chłonne, chwyć za szwy znajdujące się z boku produktu.

4. Rozerwij szwy boczne z obu stron majtek.

5. Zużyte majtki chłonne zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Dobór rozmiaru majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:

   Wybór odpowiednich majtek chłonnych Seni Active Normal to nie tylko kwestia wyboru rodzaju produktu, ale również jego rozmiaru. Niewłaściwie dobrane majtki mogą nie tylko generować dodatkowe koszty finansowe, ale także prowadzić do problemów zdrowotnych.

   Zbyt małe majtki mogą powodować ucisk, nieprzyjemne otarcia w pasie lub pachwinach, a także podrażnienia skóry. Natomiast za duże majtki mogą luźno przylegać do ciała, co zwiększa ryzyko bocznych wycieków.

Aby prawidłowo dobrać rozmiar majtek chłonnych Seni Active Normal, skorzystaj z miary krawieckiej do zmierzenia obwodu bioder i talii. Następnie porównaj te wymiary z rozmiarami podanymi w tabeli dostępnej dla majtek chłonnych Seni.

Jeżeli oba wymiary — obwód talii i bioder — mieszczą się w jednym z przedziałów rozmiarowych w tabeli, wybierz ten rozmiar. Gdy wymiary talii i bioder należą do różnych przedziałów rozmiarowych, zaleca się wybrać większy rozmiar, bazując na większym z wymiarów.

 

Dostępne rozmiary majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:
  • Small (S) - 55-85

  • Medium (M) - 80-110

  • Large (L) - 100-135

  • Extra Large (XL) - 120-160

 

Chłonności majtek chłonnych Seni Active Normal

 

Przeznaczenie majtek chłonnych Seni Active Normal S 30 szt.:

Płeć:

  • kobieta

  • mężczyzna

Stan fizyczny:

  • osoba aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

  • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

  • inkontynencja: średnia

  • chłonność: 5,5/7

 

Kod produktu: SE-096-SM30-N01

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Majtki chłonne Seni Active Normal S 30 szt. TZMO

Majtki chłonne Seni Active Normal S 30 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: