PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Materac termoelastyczny, piankowy Supreme Plus - SleepMed

Nowy produkt

SleepMed to polska marka materaców i poduszek, która oferuje materace, z grupy premium. Wysoka jakość poświadczona jest 15-letnią gwarancją. Komfort, jaki odnajduje Użytkownik tych luksusowych wyrobów, z pewnością pozwoli Państwu poprawić jakość swojego życia. Dodatkowo prozdrowotne właściwości materaca poparte są atestem wyrobu medycznego, oraz certyfikatem AEH+. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Materac termoelastyczny, piankowy Supreme Plus SleepMed

Materac SleepMed Premium Plus to najbardziej luksusowy spośród materacy z nowej kolekcji Plus od SleepMed. Najwyższy, bo aż 29 cm, wkład kryje w sobie wyjątkowe właściwości, dzięki którym sen na tym modelu okaże się spełnieniem wyobrażeń dotyczących prawdziwie komfortowego snu. O odczuwalną wygodę dba unikatowa pianka Celsius® - Waterlily® zastosowana w odpinanym topie, który z kolei służy regulacji twardości powierzchni snu - dzięki temu każdy użytkownik w dowolnej chwili może dostosować podłoże do swoich indywidualnych upodobań.

SleepMed Supreme Plus - jego wyjątkową cechę stanowi odpinany top, który wypełnia m.in. 7-strefowa pianka termoelastyczna Celsius® - Waterlily®, w której nie ma szkodliwych związków organicznych, a jej niekwestionowany atut to optymalne wsparcie całego ciała oraz odczuwalne odciążenie zarówno kręgosłupa, jak i karku. Odbiorca materaca to nie tylko osoba ceniąca komfort, ale i posiadająca wyższe ideały - w tym przypadku dbanie o środowisko naturalne. Produkt jest bowiem ekologiczny - zaprojektowany tak, aby po zużyciu mógł być łatwo poddany recyclingowi. Odpinany top to nie tylko gwarancja komfortu pianki visco, ale też możliwość regulacji twardości materaca - wystarczy przełożyć go na drugą stronę wkładu, by cieszyć się zupełnie inną wygodą snu. Top może być również traktowany jako odrębny produkt, np. materac nawierzchniowy na niewygodnej kanapie. Materac SleepMed Supreme Plus zalecany jest nie tylko osobom ceniącym wygodę i elastyczność rozwiązań, ale również alergikom. Warstwy pianek wysokoelastycznych VPPHR zostały bowiem wyposażone w doskonały system wentylujący - technologię Airforce®, dzięki której powietrze doskonale krąży wewnątrz produktu, a to z kolei blokuje rozwój szkodliwych dla zdrowia pleśni i bakterii.

SLEEPMED SUPREME PLUS - POKROWIEC

Pokrowiec materaca stworzono w wyniku połączenia trzech rozwiązań: dzianin Probiotex i Tencel oraz taśmy 3D. Górę i dół materaca chroni przepikowana puszystą, miękką włókniną, elegancka dzianina Probiotex z włóknami wiskozowymi. Ta odpowiednio gruba tkanina pozwala utrzymać czystość na powierzchni materaca, a dodatkowo zapewnia uczucie orzeźwienia. Wszystko za sprawą specjalnej apretury Purotex®, która wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków aż o 93% zmniejszających ilość roztoczy i kurzu. Na bokach materaca zastosowano z kolei miękką, trwałą dzianinę Tencel, którą połączono z zapewniającą optymalną wentylację wkładu taśmą 3D. Pokrowiec posiada wygodne uchwyty; można go prać temperaturze do 60°C.

CERTYFIKAT JAKOŚCI AEH

Materac SleepMed Supreme Plus został wyróżniony certyfikatem „Znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH” - spełnia najwyższe standardy w zakresie 4 najważniejszych z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu czynników: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Świadczą o tym specjalistyczne testy oraz szczegółowa analiza przeprowadzona w Laboratorium Sleep-Lab współpracującym ze Szwajcarskim Instytutem AEH.

Supreme Plus Materac SleepMed

Zyskaj jeszcze więcej możliwości w zróżnicowaniu komfortu snu dzięki macie kokosowej, która w połączeniu z piankami wysokoelastycznymi podnosi twardość i wytrzymałość materaca, jednocześnie pozwalając cieszyć się właściwym podparciem kręgosłupa. To jednak nie wszystkie korzyści, jakie wynikają z dokupienia maty wykonanej z włókien kokosowych. Jej zastosowanie we wkładzie ponadto:

 • zapewnia lepszą cyrkulację powietrza w materacu – wilgoć odprowadzana jest jeszcze sprawniej, co chroni wkład przed rozwojem pleśni, grzybów i bakterii,
 • znacząco podnosi odporność materaca na odkształcenia trwałe, tym samym przedłużając jego żywotność,
 • eliminuje szkodliwy wpływ pól elektromagnetycznych,
 • podnosi oddchylność materaca, ponieważ włókno kokosowe jest sprężyste i przewiewne,
 • zapewnia czysty i higieniczny sen dzięki zastosowaniu surowców pochodzenia naturalnego (włókno kokosowe i mleczko kauczukowe).

Aby cieszyć się z komfortu, jaki daje mata kokosowa, wystarczy samodzielnie włożyć ją w jedno ze wskazanych miejsc. Jeżeli zależy Ci na odczuwalnym zwiększeniu twardości materaca, matę włóż pomiędzy top z kremową pianką VitaRest® a pokrowiec materaca. Jeśli chcesz tylko nieznacznie poprawić twardość podłoża, umieść ją na spodzie materaca. Matę możesz w każdej chwili przełożyć lub wyjąć - to ogromna wygoda!

SLEEPMED SUPREME PLUS - SKALA TWARDOŚCI:

SLEEPMED SUPREME PLUS - WŁAŚCIWOŚCI MATERACA:

Materac termoelastyczny, piankowy Supreme Plus SleepMed dane techniczne:

Dostępne rozmiary: 80 × 200; 90 × 200; 100 × 200; 120 × 200; 140 × 200; 160 × 200; 180 × 200,
Okres gwarancji: 15 lat
Pokrowiec: dzianina Probiotex i Tencel, taśma 3D
Cechy: dla alergików, dla dużych i ciężkich, dla par, dla singli, dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca: ok. 29 cm
Twardość materaca: 6 twardości dzięki możliwości zdjęcia lub przełożenia topu na drugą stronę materaca twardy, średni
Wkład: 2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR40kgHard o wys. 10 cm HR 35kg Soft o wys. 8 cm oraz odpinany top Termo o wys. 7 cm, w którego skład wchodzi: warstwa profilowanej pianki termoelastycznej Celsius®-Waterlily® 50 kg o wys. 6 cm oraz warstwa pianki o wys. 1 cm

Producent: SLEEPMEDUWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?  

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy:INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 
Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.  

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta. 

Opinie

Napisz opinię

Materac termoelastyczny, piankowy Supreme Plus - SleepMed

Materac termoelastyczny, piankowy Supreme Plus - SleepMed

SleepMed to polska marka materaców i poduszek, która oferuje materace, z grupy premium. Wysoka jakość poświadczona jest 15-letnią gwarancją. Komfort, jaki odnajduje Użytkownik tych luksusowych wyrobów, z pewnością pozwoli Państwu poprawić jakość swojego życia. Dodatkowo prozdrowotne właściwości materaca poparte są atestem wyrobu medycznego, oraz certyfikatem AEH+. 

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Customer questions & answers

  No questions about the product at the moment,