Sklep medyczny - Pieluchomajtki dla dorosłych Tena Slip Plus L 10 szt SCA - wyciek moczu inkontynencja - Refundacja NFZ! Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Pieluchomajtki Tena Slip Plus L SCA

231

Nowy produkt

Opis

Sprzedaż naSztuki
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU: Slipy TENA Slip Plus z rozwiązaniem ConfioAir są w pełni oddychające i przetestowane dermatologiczne, dzięki czemu sprzyjają zdrowiu skóry. Produkt jest wyposażony w szybko działający wsad chłonny o podwyższonej chłonności, który zapewnia pacjentom skuteczną barierę ochronną przed przeciekaniem. Materiał przypominający tkaninę jest miękki w dotyku, a liczne punkty zaczepu zapewniają wygodne dopasowanie.

  • System ConfioAir pozwala skórze na oddychanie

  • Szerokie zapięcie na rzepy zapewnia wygodne dopasowanie

  • Wysoce chłonny, szybko działający wsad stanowi barierę ochronną przed przeciekaniem

Testowane dermatologicznieWszystkie zostały przetestowane dermatologicznie z myślą o zapewnieniu zdrowia skóry.Komfort dzięki miękkiemu, delikatnemu materiałowi podobnemu do tkaninyNowe oddychające panele boczne i tylny, wykonane z materiału podobnego do tkaniny, są delikatne i wygodniejsze dla skóry.System Odour Neutralizer redukuje nieprzyjemny zapach amoniakuSystem Odour Neutralizer redukuje nieprzyjemny zapach amoniaku, dając poczucie świeżości i godności.Wskaźnik wilgoci informuje, kiedy zbliża się czas na zmianęNie trzeba odpinać TENA Slip, aby sprawdzić, czy nie wymaga on zmiany. Umieszczony na zewnątrz wskaźnik wilgoci zmienia kolor z żółtego na niebieski, kiedy ochraniacz wymaga zmiany.Wyprofilowane opaski wokół ud zapewniają ścisłe przyleganie do ciałaWyprofilowane elastyczne gumki wokół ud i talii zapewniają wygodę i chronią przed przeciekaniem.Szybkie i łatwe identyfikowaniePoziom chłonności jest oznaczony kolorem, a informacje o rozmiarze i typie są wyraźnie nadrukowane na produkcie i jego opakowaniu.Zakup produktu w ramach refundacji z NFZ bez wychodzenia z domu.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Tena Slip Plus L SCA

Pieluchomajtki Tena Slip Plus L SCA

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: