Pieluchomajtki Super Seni XS 10 szt. TZMO

1249

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 17,50 zł

Opis

RozmiarXS
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchomajtki Super Seni XS 10 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni to pieluchomajtki oddychające, przeznaczone dla dorosłych z różnym stopniem aktywności, w tym dla osób o ograniczonej mobilności, cierpiących na średnie nietrzymanie moczu. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania dzięki zapewnieniu uczucia suchości oraz wygodzie noszenia.

   Pieluchomajtki Super Seni, oferowane w szerokiej gamie rozmiarów, umożliwiają dopasowanie produktu gwarantującego wygodę i zachowanie pełnych właściwości chłonnych. Pamiętaj, że źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne!

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni XS 10 szt.:

 

(Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar)

 • rozmiar XS — obwód 40-60 cm

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 

   Super Seni wykorzystuje zaawansowane technologie, które szybko przekazują wilgoć z powierzchni skóry do wnętrza wkładu chłonnego, gdzie jest ona równomiernie rozprowadzana. Dodatkowo konstrukcja wkładu chłonnego została zaprojektowana tak, aby maksymalizować chłonność w obszarach, gdzie jest to najbardziej potrzebna.

   Pieluchomajtki Super Seni są wykonane z niezwykle miękkiej i delikatnej włókniny, zapewniając komfort nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ponadto specjalnie zwężony wkład chłonny w kroku umożliwia idealne dopasowanie do kształtu ciała.

   Specjalnie zaprojektowana struktura zewnętrznej warstwy pieluchomajtek Super Seni oraz oddychająca włóknina w bocznych skrzydełkach gwarantują przepuszczalność powietrza przy jednoczesnym zatrzymywaniu cieczy. W praktyce przekłada się to na zmniejszenie ryzyka odparzeń i podrażnień skóry, a także obniża ryzyko powstawania odleżyn.

 

   Pieluchomajtki Super Seni są wyposażone w przylepcorzepy, które można wielokrotnie odpinać i zapinać, umożliwiając łatwą kontrolę zawartości pieluchy. Każdy produkt posiada również indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić potrzebę wymiany bez konieczności odpinania. Elastyczność wyrobu jest zapewniona przez ściągacz talii, który dostosowuje się do ciała, korygując wszelkie niedoskonałości podczas zakładania, a osłonki boczne efektywnie chronią przed przeciekaniem.

 

   Bakterie odpowiedzialne za rozkład moczu są przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. W pieluchomajtkach Super Seni użyto superabsorbentu, który charakteryzuje się znakomitą zdolnością chłonną – pochłania ciecz i przekształca ją w żel, co skutecznie ogranicza wydzielanie niepożądanych zapachów.

   Każdy model pieluchomajtek Super Seni jest wyposażony w indykator wilgotności, który ułatwia ocenę, kiedy wymagana jest zmiana produktu, eliminując potrzebę jego rozpinania. W przypadku konieczności odklejenia przylepców, na przykład do dostosowania produktu do potrzeb podopiecznego, nie ma powodów do obaw. Przylepce można łatwo ponownie zapiąć, bez ryzyka uszkodzenia pieluchy.

   Używając pieluchomajtek Super Seni, nie musisz martwić się o lateks czy substancje zapachowe mogące wywoływać alergie. Technolodzy marki Seni stworzyli te produkty tak, aby zredukować ryzyko wystąpienia alergii skórnych do minimum.

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni XS 10 szt.:

:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia

 • chłonność: 6/9

 

Super Seni to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału:

 

Kod produktu: SE-094-XS10-A01

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni XS 10 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni XS 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: