Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive 411809, 411811, 411813, 411815 CONVATEC Zobacz większe

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive 411809, 411811, 411813, 411815 CONVATEC

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 34,90 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu5

Więcej informacji

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive CONVATEC OPIS:

   Produkty ConvaTec idealnie zabezpieczą Twoją stomię i pomogą cieszyć się życiem. Płytka plastyczna Stomahesive Natura+ umożliwia komfortowe połączenie z workiem stomijnym, nie naciskając przy tym na powłoki brzuszne. Specjalny, akordeonowy pierścień wykonany jest w Technologii Materiału Plastycznego, dzięki czemu nie wymaga docinania nożyczkami — wystarczy wymodelować go palcami, aby uzyskać pożądany kształt. Płytka szczelnie przylega do skóry i zapobiega podciekaniu treści jelitowej, dzięki czemu ogranicza powstawanie bolesnych podrażnień i stanów zapalnych. Idealnie dobrany sprzęt stomijny to gwarancja zdrowej skóry wokół stomii.  Sprawdź!  Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów Płytkę plastyczną Stomahesive Natura+ CONVATEC już dziś online!

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Płytka dostosowana jest do potrzeb osób z każdym rodzajem stomii;

 • Oferta skierowana jest do użytku w domu oraz instytucjach leczniczych.

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive CONVATEC ZALETY:

 • Płytki plastyczne nie wymagają docinania;

 • Łączenie z workiem odbywa się na zasadzie zatrzasku słyszalnego dźwiękowo, jako kliknięcie, co pozwala na poprawną ocenę zamocowania;

 • Komfort i bezpieczeństwo;

 • Ochrona przed powstawaniem podrażnień na delikatnej skórze;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu płytek plastycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych płytek, pierścieni i akcesoriów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, SALTS, TYTEX, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive 411809, 411811, 411813, 411815 CONVATEC

Płytka plastyczna 2-częściowa Natura Stomahesive 411809, 411811, 411813, 411815 CONVATEC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: