RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną COTTON 140 DEN ucisk 18-22mmHg

Nowy produkt

40,00 zł

Więcej informacji

Podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z bawełną, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni PRZEZNACZENIE:

Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, cierpiących na żylaki. Wskazane przy uczuciu ciężkości nóg ze współistniejącymi żylakami, przy obrzękach i bólach kończyn dolnych, w przypadku żylakowatości kończyn w czasie ciąży (bez obrzęków), przy łagodnych żylakach oraz profilaktycznie przy zakrzepicy i w okresie ciąży.

Podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z bawełną, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni ZALETY:


Duża zawartość bawełny sprawia, że podkolanówki są przyjemne w kontakcie ze skórą i wykazują działanie antyalergiczne i dodatkowo zapewniają komfort cieplny. Idealnie przylegają do ciała. Nowoczesna technologia zapewnia dopasowanie się produktu do budowy ciała, zapewniając duży komfort i swobodę ruchu. Podkolanówki są eleganckie i trwałe a zastosowana w procesie produkcji obróbka Sanitized i zawartość bawełny gwarantuje ochronę antybakteryjną i działanie antyalergiczne i pełną higienę.

Skład:
49% Poliamid, 30% Bawełna, 21% Elastan

Kolorystyka:

RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną . Kolorystyka beż cielisty, czarny

Dobór rozmiaru:

tabela rozmiarów podkolanówki przeciwżylakowe RELAKSAN. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: RELAXSAN

Opinie

Oceń 
2019-07-12

polecam

Podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną są fajnym produktem dla Pań ,które dbają o zdrowe nogi . Cena bardzo dobra jak na tak dobry produkt .Noszę i jestem zadowolona z produktu .

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną COTTON 140 DEN ucisk 18-22mmHg

    RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z bawełną COTTON 140 DEN ucisk 18-22mmHg