Sklep medyczny - Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B - YUWELL- Sprzęt medyczny- Niska cena Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B YUWELL

2627

Nowy produkt

Więcej informacji

SSAK ELEKTRYCZNY PRZEJEZDNY 7A-23B YUWELL OPIS:

   Chirurgiczny ssak medyczny YUWELL 7A-23B to przejezdny i w pełni profesjonalny ssak kliniczny. Jest szczególnie zalecany do użytku szpitalnego. Może być wykorzystany do odsysania wszelkiego rodzaju wydzielin: krwi, śluzu itp. Dzięki specjalnej konstrukcji filtra i nowoczesnej zaawansowanej technologii silnika ssak medyczny pracuje równo i cicho.

   Ssak elektryczny przejezdny służy też do udrożnienia dróg oddechowych. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności w celu wykorzystania w przychodniach, szpitalach i domach opieki. Pompa próżniowa napędzana tłokiem zapewnia brak pary i wilgoci oraz zapobiega gromadzeniu bakterii.

   Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, wysokim ciśnieniem ujemnym, wysokim bezpieczeństwem (brak możliwości wytworzenia ciśnienia dodatniego), łatwym użytkowaniem poprzez przełącznik ręczny i nożny oraz precyzyjnym systemem kontroli próżni. Przejezdny elektryczny ssak medyczny jest urządzeniem nowej generacji, opracowanym na podzespołach bezolejowych.

   Ssak 7A-23B przeznaczony jest do użytku przez pacjentów mających utrudnione odkrztuszanie flegmy z powodu choroby, śpiączki lub stanów pooperacyjnych. Ssak elektryczny służy również do odsysania ropy i krwi w zabiegach klinicznych. Przyrząd ten jest powszechnie stosowany w jednostkach ambulatoryjnych, na salach operacyjnych, w izbach chorych oraz w przypadku pacjentów hospitalizowanych w domu.

SSAK ELEKTRYCZNYEGO 7A-23B YUWELL ZALETY:

 • Stabilny i wytrzymały

 • Mobilny dzięki kołom transportowym

 • Wyposażony w system kontroli próżni

SSAK ELEKTRYCZNYEGO 7A-23B YUWELL DANE TECHNICZNE:

 • Zasilanie AC: 220V±10% 50Hz±1Hz max

 • Pobór mocy: ≤180 VA

 • Próżnia maksymalna: ≥0,09 MPa

 • Przepływ pompowania: ≥20l/min

 • Pojemność butli: 2500 ml×2

 • Poziom hałasu: ≤60 dB

 • Wymiary: 350×305×795 mm

 • Waga: 19,5 kg


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Kod produktu: 7A-23B

PRODUCENT: YUWELL

DYSTRYBUTOR: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu sprzetu medycznego w niskiej cenie.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych urządzeń medycznych. Zobacz nasze propozycje!

   Proponujemy wybrać urządzenie medyczne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm ANTAR,  TECH-MED, THERA-BAND, THUASNE  które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni sprzęt medyczny dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B YUWELL

Ssak elektryczny przejezdny 7A-23B YUWELL

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Customer questions & answers

No questions about the product at the moment,