Krzesło kąpielowe Space Chair Electric LEVICARE Zobacz większe

Wózek kąpielowy na kółkach Space Chair Electric LEVICARE

3443

Nowy produkt

Więcej informacji

Wózek kąpielowy na kółkach z kółkami Space Chair OPIS:

Krzesło kąpielowe ma zastosowanie w szeroko rozumianych czynnościach higieniczno-kąpielowych. Wykonany został z materiału o wysokiej jakości, który jest odporny na działanie wody i wilgoci. Natomiast rama krzesła na kółkach wykonana jest ze stali nierdzewnej. Siedzisko krzesła idealnie dopasowuje się on także do ciała pacjenta, dlatego korzystanie z krzesła jest wygodne i komfortowe. Sprzęt toaletowy dla niepełnosprawnych wyposażony jest w mechanizm pozwalający na pochylenie użytkownika w zależności od potrzeb.

Wózek toaletowy posiada także funkcje, dzięki której możliwe jest korzystanie z toalety poprzez specjalne siedzisko. Dodatkowo wbudowane jest sterowanie elektryczne, które ustala pozycję użytkownika.

Krzesło toaletowe posiada również regulowane podparcie, które odciąża mięśnie karku pacjenta oraz podpiera głowę. Podnóżek natomiast wykonany jest z gumowej podkładki również z regulowaną jego wysokością.

Parametry krzesła pod prysznic dla niepełnosprawnych na kółkach:

  • maksymalne obciążenie: 190 kg

  • wykonany z materiałów odpornych na działanie wody

  • regulowane podparcie głowy i podnóżki

  • posiada cztery mobilne kółka z wbudowanymi hamulcami nożnymi

*W sprawie przewidzianego czasu dostawy prosimy kontaktować telefonicznie.

Uwaga koszty transportu ustalane są indywidualnie przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.PRODUCENT: LEVICARE


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wózek kąpielowy na kółkach Space Chair Electric LEVICARE

Wózek kąpielowy na kółkach Space Chair Electric LEVICARE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: