Nowy Neutralizator zapachu Seni 500 ml TZMO Zobacz większe

Neutralizator zapachu Seni 500 ml TZMO

10996

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 41,10 zł

Więcej informacji

Neutralizator zapachu Seni 500 ml TZMO OPIS:

   Profesjonalny neutralizator zapachu marki Seni skutecznie eliminuje nieprzyjemne aromaty, takie jak zapach moczu, odchodów, wymiocin, potu, pleśni, zwierząt oraz intensywnie pachnącej żywności, na przykład ryb czy czosnku.

Jest on wysoce rekomendowany do stosowania w szpitalach, placówkach opiekuńczych, sanitariatach, jak również w domach. Działa poprzez przyspieszenie rozpadu cząsteczek, które są źródłem niepożądanych zapachów, zapewniając tym samym szybką i efektywną neutralizację. Po aplikacji pozostawia za sobą przyjemny i odświeżający zapach, znacznie poprawiając jakość otoczenia.

Składniki aktywne:

  • DeoPlex — Eliminuje trudne do usunięcia i nieprzyjemne zapachy.


Sposób użycia:

  1. Odbezpiecz spryskiwacz wybierając odpowiednią pozycję pierścienia blokującego.

  2. Rozpyl neutralizator w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu, w miarę potrzeby. Jeżeli źródło zapachu nie zostanie usunięte po pierwszym użyciu, czynność należy powtarzać.

Dlaczego wybrać profesjonalny neutralizator zapachu Seni?

   W placówkach opiekuńczych, szpitalach, hospicjach, a także w pomieszczeniach zamieszkiwanych przez osoby chore lub unieruchomione, często tworzy się charakterystyczny zapach. Z tego powodu niezwykle istotne jest regularne wietrzenie pomieszczeń oraz użycie neutralizatorów zapachów. Dzięki temu można zapewnić podopiecznym wysoki poziom komfortu, a także poczucie świeżości i czystości.

Deoplex, profesjonalny neutralizator zapachu marki Seni, wyróżnia się obecnością naturalnego składnika Deoplex, który efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, w tym moczu, odchodów, wymiocin, potu, dymu papierosowego, pleśni, zwierząt, oraz intensywnych aromatów żywnościowych, takich jak ryby czy czosnek.

Odróżniając się od tradycyjnych odświeżaczy, Deoplex nie tylko maskuje nieprzyjemne wonie, ale je eliminuje. Co więcej, jest bezpieczny dla skóry, ulega biodegradacji i jest przyjazny dla środowiska, co podkreśla jego zaawansowany charakter i troskę o zdrowie oraz naturę.

Kod produktu: SE-981-B500-001 

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Neutralizator zapachu Seni 500 ml TZMO

Neutralizator zapachu Seni 500 ml TZMO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: