Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC OPIS:

   Jeśli potrzebujesz produktu spełniającego funkcję pokazową i leczniczą w jednym to nic prostszego! Sportlastic wychodząc naprzeciw klientom ceniącym sobie dobre wrażenie i kliniczne zastosowanie medykamentu stworzyło tę innowacyjną ortezę właśnie dla was! Orteza jest stworzona z materiału posiadającego trójwarstwową konstrukcję, która jest niezawodna w wentylacji i pozwala na swobodne oddychanie skóry kończyny.
   Czarna orteza na rękę i przedramię Manu-Hit oparta jest na najnowocześniejszej technologii XXI wieku z zastosowaniem ekskluzywnego wzornictwa i mimo ograniczenia ruchomości stawu promieniowo-nadgarstkowego nie wpływa znacząco na funkcjonowanie palców opatrywanej kończyny. Nieelastyczna taśma obwodowa poprzez regulowany dociąg stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy. Stalki usztywniające ortezy od strony grzbietowej i dłoniowej odciążają kości nadgarstka, torebkę stawową oraz więzadła.
   Wszystko to razem powoduje, że orteza od Sportlastic jest tak wyjątkowa! Zamów już dziś. Oferta dostępna jest w całej gamie rozmiarów oraz wariantów do wyboru.

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC PRZEZNACZENIE:

   Orteza na rękę i przedramię stosowana jest w przypadku pojawienia się zwyrodnieniowych zmian w stawie promieniowo – nadgarstkowym, zapalenia pochewki ścięgnistej, zespołu cieśni nadgarstka, ciężkiego skręcenia, porażenia nerwu promieniowego (ręka opadająca), rozmiękczenia kości księżycowatej, reumatoidalnego zapalenia stawów, artrozy stawu śródręczno-paliczkowego kciuka. Orteza na rękę wspomaga rekonwalescencję po zdjęciu opatrunku gipsowego.

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC ZALETY:

  • orteza na rękę i przedramię cechuje się uniwersalnością w zastosowaniu;
  • orteza na rękę została stworzona z lekkiego i wygodnego materiału w celu łatwiejszego użytkowania;
  • produkt dba o odpowiednią stabilizację kończyny.

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC Parametry Techniczne:


  • XS - do 15 cm
  • S - 15 – 17 cm
  • M - 17 – 19 cm
  • L - 19 – 22 cm
  • XL - ponad 22 cm

Długość: 18 cm

Dostępne kolory: szary

Miejsce pomiaru: 8

Tabela pomiarowa: KLIKNIJ TUTAJ


Kod produktu:
7035

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

PRODUCENT: SPORTLASTIC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu materacy i poduszek przeciwodleżynowych stabilizatorów, ortez i opasek na łydkę, kostkę i stopę w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ARMEDICAL, KARE, MOBILEX, PANI TERESA, RENA, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT 7035 SPORTLASTIC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: